Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a viselkedés természetes egy nőnél?

Figyelt kérdés
A Barátnőmmel már 6 hónapja vagyunk együtt és a kapcsolatunk nagyon hullámzó. Az a helyzet, hogyha valami olyasmi történik amin megsértődik, vagy megbántódik, akkor azonnal azt mondja nekem, hogy szakítani akar és hagyam békén stb.. Pedig rengeteg jó dolgot teszek érte, igyekszem nagyon boldoggá tenni Őt, mert nagyon szeretem. Szóval a dolgok nagyon érzékenyen éréntik. Előfordul az is hogy reggel még tök happy minden, és történik vmi negatív, Például nem értünk egyet valamiben és egyből azt mondja hogy legyen vége.. Aztán megint így meg úgy szeret.. Szóval nem értem, szerintetek ez így rendben van??

2019. nov. 7. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14%

Ha nem értitek, hogy ez nem zsarolás akkor sajnáljuk.

Adott pillanatban teljesen komolyan gondoljuk, az ember csak csomagolna és elrohanna, mindent hátrahagyva.

Aki nem bírja, az szakítson, ennyi.

2019. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, sikeresen leneveltem erről a barátnőmet. Nem szabad ennek teret engedni, meg kell mondani, hogy ezt ne veled csinálja.
2019. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11, Attól sem lesz jobb a helyzet, hogyha komolyan gondolja. Sőt! Ilyennel nem lehet kapcsolatban maradni. Semmilyen problèmát nem lehet így helyre rakni, hogyha a másik egyből menekül meg besèrtődik minden kis csip csup szron.
2019. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Dedó. Ne szánk erre még hat hónapot!
2019. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!