Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a párom?

Figyelt kérdés

Mindenen megsértődik. Ha nem érek rá, hogy találkozzunk akkor azért. Ha szóltam neki, hogy kellene egy zuhanyfüggöny, mert nehogy vizes legyen a járólap és elcsússzon, azért. Ha csokitortát sütok, nem vaníliásat azért. Ha valami nem tetszik neki, akkor nem veszi fel a telefont, büntet. Nem vagyunk régóta együtt, de már most az idegeimre megy. Mikor szólok neki, könyörög, hogy ne haggyam el, pár napig minden jó, aztán újrakezdi.

Ő 30/F, én 25/N


2019. jan. 3. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Mi az hogy büntet? Amugy a párod férfi létére egy hisztis p**csa amit én spec senkiben sem tolerálnék nemhogy abban az emberben akivel együtt vagyik pláne ha együtt élek. Kell a francnak egy ilyen. Rajtad áll hogy ilyen baromságokat meddug tűrsz el. Sorry ez a véleményem hogy csak magaddal cseszel ki.
2019. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Mint egy ötéves komolyan. Ez még egy nőtől is nagyon gáz, nemhogy egy "férfitől".


Valószínűleg nagyon el volt otthon kényeztetve, azért lett ilyen elcseszett.

2019. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami komoly lelki sérülése van. Vagy azért van veled, hogy legyen valaki de nem szeret. Nekem hasonló érzéseim egyszer voltak, amikor már kiszerettem a páromból. És tényleg képes volt felidegesíteni olyanokkal, hogy a tollat az asztalra így teszi le és nem úgy. Pár héten belül szakítás is lett a dologból. Hogy mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel azt nem tudom. Neki el kéne mennie pszichológushoz, vagy csak simán hagyni kéne ezt a kapcsolatot a francba.
2019. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Le is út fel is út az ilyennek! Ha már most az idegeidre megy, akkor gondolj bele: képes lennél ezt évekig, évtizedekig elviselni? Ha igen jó, ha nem, akkor jobb ha kiadod az útját.

Nekem az ilyen könyöröghetne amennyit csak akar, soha nem fog megváltozni.

2019. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Volt ilyen barátnőm. Pár hónap alatt pokollá tette az életem, megváltam tőle. Utána nekem is kellett pár hónap hogy visszazökkenjek a normális kerékvágásba.

Ez még nőből is sok. Mint egy hisztis 5 éves. Ha tartósan vele maradsz akkor a te személyiséged is eltorzul.

2019. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy az exét sem szerette? Vele 7 évig volt együtt, ugyanúgy viselkedett vele. Sokan mondják a városban, hogy ő az utolsó akitől félni kellene, hogy megcsal, mert egy kisfiú.
2019. jan. 4. 06:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csesznem ki ezt a hisztis furdos himringyot. Kb. pedofilnak ereznem magamat egy ilyen gyerek mellett.
2019. jan. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus. Ne akarj tőle gyereket, tönkreteszi az életét!
2019. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ember tudja modorálni magát ideig-óráig de valaki miatt a belső tulajdonságait, az énjét nem fogja tudni megvaltoztatni. A hibákat rossz szokásokat együtt ki tudjátok küszöbölni, de amikor valaki belül romlott és ilyen hisztis (mint egy nő amikor menstruál, tisztelet a kivételnek) akkor annál nem sok esély van. Gondolj csak bele ha nem régóta vagytok együtt akkor még elvileg kicsit tart a “rózsaszín köd”, mi lesz ha vele maradsz és már nem lesztek a kezdeti fázisban?
2019. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pomazi73 ***** válasza:
Te tulajdonképpen csajozol, és nem pasizol.
2019. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!