Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam a tudtára, hogy ne sértődjön meg azt, hogy költsön rám többet?

Figyelt kérdés

Gyakran elutazik a barátom és onnan mindig kb 1 euro értékben kapok valamit...nekem ez olyan gáz,hogy csak ennyit érek neki. Azért hozhatna valami jobb dolgot is...nem azt mondom 100euroért,de ne egy képeslapot,vagy egy ceruzát kapjak már....nagyon zavar.

Hogy közöljem vele,hogy vehetne nekem drágább dolgot??


2019. nov. 10. 15:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%

Én csak megmondanám neki, hogy inkább ne hozzon semmit, nem tudok mit kezdeni ezekkel, csak a port fogja, és idővel kidobom.

Aki szerint ez anyagias: Ti őszintén tudtok örülni egy képeslapnak? Karácsonyra is csak egy ceruzát kapsz, mert a szándék a fontos?

2019. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Ez most komoly?? :D Az,hogy nagyobb igényem lenne egy ceruzánál amin mondjuk london felirat van,vagy egy new york-ból számrazó képeslapnál az már anyagiasság?? Nem semmi :D

Igen ,mint írták felettem a paicról egy kézzel készített sál már boldoggá tenne,vagy egy kézműves bonbon,vagy az adott országot jelképező akármi amiről nem látszik,hogy direkt azt kereste,hogy szerezhetné be a legeslegolcsóbb ajándákot...vicc. mondjuk már 10 euróval is ki lennék békülve bőven...

2019. nov. 10. 15:51
 13/29 A kérdező kommentje:
11,igen most ez jutott eszembe,hogy ezt fogom mondani legközelebb,hogy inkább ne is hozzon semmit.
2019. nov. 10. 15:52
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
A ceruza és a képeslap tényleg gáz, és ez nem anyagiasság kérdése. Ha annyira se veszi a fáradtságot hogy keressen valamit aminek tényleg lehet örülni, pl helyi édesség, vagy valami szuvenír, akkor inkább ne hozzon semmit. A férjem is gyakran jár külföldön. Általában a helyi édességekből szokott hozni. Nem akkora érték hogy csődbe vigye de én nagyon örülök neki mert szeretem a különféle kultúrák édességeit, fűszereit kipróbálni.
2019. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
26%

Bár az is egy jó kérdés, hogy miért KÖTELEZŐ vennie valamit. Naná, hogy utálja, ha kötelező. Senki nem szeret venni bármit is, mert előírják neki, vagy hőzöngés van a hiánya esetén. Ha valaki elvárást teljesít ezzel az már régen rossz, egyrészt mert neki ez elvárásnak számít, másrészt mivel a másik tényleg elvárja. Ezzel pont a lényeg veszett el.


Bár én genya vagyok, annak hozok valamit akár értékesebbet is (mert jó szívvel teszem) aki nem várja el, aki viszont elvárja az bizony képeslapot SEM kap, mert unszimpatikus a viselkedése. Nem vagyok a szolgája.


A hülye társadalmi berögződések pedig hidegen hagynak ilyen téren. Lehet lepontozni, elítélni, ez van srácok.

2019. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
99%
Mi kb. egy hónapja voltunk együtt, amikor kiküldték Londonba pár napja a multitól, ahol dolgozik. Egy doboz finom teát hozott nekem. Rá pár hónapra Németországból egy fémdobozos finom kekszet hozott. Ezek nem eget rengető dolgok, azért a külföldi napidíjból csak kitelik. És azért mégsem egy toll vagy egy képeslap. Én értem a kérdezőt.
2019. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

De abból, amit 11-es írt:

"Én csak megmondanám neki, hogy inkább ne hozzon semmit, nem tudok mit kezdeni ezekkel, csak a port fogja, és idővel kidobom."


Szóval ebből mit fog vajon levonni a pasi? Tehát ha a Kérdező ezt mondja neki, akkor onnantól semmit sem fog neki hozni, vagy észbe kap, és hoz valami kicsit értékesebbet vagy finomságot, ilyesmit?

2019. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%
RItka sóher a pasid, gondolom mindenben. Nem fog változni.
2019. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
26%
Visszafelé mennyire működik ez? Te miket veszel neki, mikor jársz valamerre? Csak annyit várhatsz el, amennyit te is adsz.
2019. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
98%

Pont azt nem értik egyesek, hogy a szándék a fontos a kérdezőnek is.

Ezekből a filléres, bazári vackokból pont az látszik, hogy nem is érdekli, mennyire fog örülni, csak dob valamit, hogy azt se mondja, hogy nem kapott semmit.

Ugyanezért az egy euróért hozhatna valami személyeset, amiből azt érzi, hogy gondolt rá. Például én teafiltereket gyűjtök. Sok barátom hozott külföldről, mert tudja, hogy örülni fogok. Ingyen. Más a kukába dobta volna.

Viszont hűtőmágnest senki se hoz! Aki ismer, az tudja, hogy én veszek magamnak, emlékbe, csak olyan helyről, ahol már jártam. Ha ilyet hoz valaki, az repül is a kukába, nincs helye az úti emlékeim közt.

2019. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!