Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam a tudtára, hogy ne sértődjön meg azt, hogy költsön rám többet?

Figyelt kérdés

Gyakran elutazik a barátom és onnan mindig kb 1 euro értékben kapok valamit...nekem ez olyan gáz,hogy csak ennyit érek neki. Azért hozhatna valami jobb dolgot is...nem azt mondom 100euroért,de ne egy képeslapot,vagy egy ceruzát kapjak már....nagyon zavar.

Hogy közöljem vele,hogy vehetne nekem drágább dolgot??


2019. nov. 10. 15:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%

"Visszafelé mennyire működik ez? Te miket veszel neki, mikor jársz valamerre?"


És ha a lánynak nem olyan a munkahelye, hogy kiküldetések sora?

2019. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

#21


Attól még ő is vehet vagy tehet valamit nem feltétlenül kell ajándékokra gondolni. Valahogy meg kell találni az egyensúlyt, az úgy nem fair, hogy "hát neki ilyen állása van ezért csak neki kell"...

2019. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
40%

Hajrá mondjad csak neki.


De az már nem lesz igazi! Hanem kierőszakolt. Az jobb ha azért hoz majd valamit mert az asszony szólt, hogy nagyobb értékűt hozzak...


Jajj na vegyük meg neki azt az 10.000 Ft reméljük ha megkapja nem fog hisztizni...


Ha valakinek nem jut eszébe saját magától, hogy gondol a párjára, hogy ez biztosan jól esne neki, akkor úgy inkább ne is hozzon, hogy figyelmeztetni kell rá, mert az nem az igazi már...

2019. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

22-es: Nem tudjuk, hogy a lány is gyakorol-e gesztusokat. Te feltételezed, hogy nem. Én meg feltételezem, hogy igen. Pl. sütit süt a srácnak időnként, stb...stb..

Amúgy valami idióta kiírta a társkeresési problémák közé is pont ezt a témát, biztos nem elég, ha itt taglaljuk.

2019. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
11%

#24


Ez a baj ezekkel a kérdésekkel, hogy mindig egyoldalú a bemutatás és ezért érzem én sokszor durvának az ítéletet ami születik itt. Nem látunk minden részletet, és még az se mindig biztos, hogy amit leírtak a kérdésben az tényleg úgy van-e és nem csak úgy látja/érzi az adott ember aki kiírta?


Ez a nehéz ebben.

2019. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
19%
igen, plusz az a probléma, hogy 90%-ban mindig a kérdezőnek adnak igazat a kérdéseknél, holott lehet, hogy teljesen máshogy van.
2019. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
94%
Máskor is ilyen soher vagy csak a külföldi utak során? Az en ferjem is rengeteget utazik és jo kis meglepiket szokott hozni... :) ki is vágnám ha egy kepeslappal allitana haza. Es ez nem anyagiasság! De ismer, tudja mire vágyok, megengedhetjuk magunknak, akkor miért ne
2019. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
46%

#27


Gondolom viszonzod is, úgy már más a dolog, nem egyoldalú.

2019. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ahh tényleg nem vagy anyagias.Teeee,neeeem!!Ezeknek inkább érzelmileg nagy ajándékok.Nekem tetszene a képeslap is,meg a ceruza is.Jo 8 éve a parommal a piacon voltunk,vett nekem egy bizsu gyűrűt,azzal kérte meg a kezem.Elég csorik voltunk akkoriba.Kaptam aztán szép arany gyűrűt is,de nekem a bizsu jobban a szívemben van.Én pl a ferjemnek nagy méretű éves vagy szàmos téglát adok,mert azokat gyűjti,holott nem sok értékük van.
2019. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!