Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme szemrehányást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme szemrehányást tenni? A baratom akkor keresett folyton amikor szuksege volt rám, most amikor nagyjabol "helyreallt" az elete már nem keres.

Figyelt kérdés

Ebben az esetben hagyjam az egeszet ne irjak ne keressem ? Egyszerűen hagyom hogy keressen ö, de miota mar nemnagyon van ram szuksege napokig nem ir.

Ti mit tennetek


2019. nov. 11. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám a fenébe, ha nem érdekled őt akkor minek szenvedsz vele?
2019. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hagyom en csak nekem ugye faj az hogy amikor segitsegre volt szuksege ott voltam de most amikor nincs szuksege ram nemis keres !

Hagyjam szó nelkűl vagy tegyek szemrehányast hogy :


amikor segitsegre volt szukseged akkor kerestél.. nost már nemis keresel?

2019. nov. 11. 19:41
 3/12 A kérdező kommentje:
29N
2019. nov. 11. 19:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy bazira nem fogja őt érdekelni bármit is írsz vagy mondasz neki.


Kihasznált, ennyi is elég, volt már nem? Még hülyébb ne legyél.


Voltam régen hasonló szituban, de semmit nem érsz vele, jobb ha új vizekre evezel.

2019. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez nala ilyen erdekkapcsolat. Ne pazarold Ra az idodet! Ha meg legkozelebb keres, mondd neki hogy Te most nem ersz ra...
2019. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik, hogy csak erre voltál neki jó..Keress egy olyan embert aki viszonozza a tőled kapott gondoskodást, szeretetet.
2019. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szemrehányást tehetsz neki, ha a lelkednek ez jót tesz ha kiadod magadból. De számíts arra, hogy még ő fog megsértődni. A legjobb lenne ha hagynád a fenébe, nem érdemel semmi erőfeszítést.
2019. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az egésznek nincs értelme.
2019. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ma keresett, azt mondta talalkozzunk,de egyebkent feljott a téma hogy ö nemakar komoly kapcsolatot, majd meglatja ha igen vagy nem stbstb.

Ehez mit szóltok?

Szerintem igy nem erdemes talalkozni

2019. nov. 12. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.
2019. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!