Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e köztetek olyan n/ffi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e köztetek olyan n/ffi aki kizárólag a megszerzett közös javak miatt nem válik?

Figyelt kérdés

Közhelyes válaszokat nem kérek,csak a SAJÁT tapasztalat érdekel.

Ffi


2019. nov. 17. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szerepel az anyagi szó a kérdésben, szóval végülis... Közös javaink: az a szintű boldogság, ami mellett soha nincsen hiányérzetünk, az a szexuális élet, amiért a gyerekek mellett meg kell dolgoznunk, de megér minden fáradtságot, az a rengeteg csodás pillanat és közös élmény, amit átélünk egymással nap mint nap.

Ha nem tennénk meg mindent a kapcsolatunkért és nem szeretnénk egymást, nem tartana minket össze sem a házunk, sem más tulajdonunk.

2019. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szüleim sokáig nem váltak el, hiába volt szar a házasságuk. Közös volt a ház, kifizetni nem tudták volna a másikat, albérletben pedig nem jöttek volna ki. Valszeg még ma is házasok lennének, ha anyám nem jön össze a szeretőjével, akihez oda is költözött.
2019. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves #1-es! Igazad van,hogy az anyagi jelző kimaradt,de amiröl beszélsz az egy idillikus állapot.Kizártnak tartom ezt 15-20évig fenntartani, és itt a dilemma:hogyan tovább?

Nálam nem rossz és jó megoldás van,hanem rossz vagy kevésbé rossz.


Kedves #2-es! Kíváncsi vagyok a véleményedre mint gyerek aki ezen keresztülment.

Pl:kinek a pártján voltál stb.

2019. nov. 17. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
15 éve vagyunk együtt, 12 éve házasok. 😉 #1.
2019. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Már felnőtt voltam, 27-28 éves. Az volt talán a legrosszabb, hogy tudtam, apukám egyedül nem fog kijönni a fizetéséből. Plusz aztán anyám bejelentette, hogy a ház értékének felére igényt tart, amit apukám megintcsak miből fizetett ki, így kénytelen voltam én fizetni, hogy ne árverezzék el. Szerencsére apukám kb egy év múlva megismert egy új nőt, akivel sokkal boldogabbnak tűnik, mint korábban bármikor. Az anyámmal pedig akkor beszéltem legközelebb, mikor évekkel később meghívtam az esküvőmre (csak a szertartásra), és azóta sem.
2019. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!