Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy tegnap aludt volna nálam először a barátnőm. Mikor lefekvéshez készülődtünk elővette a plüss kiskutyáját, ami szerintem nevetséges, hogy egy felnőtt nő plüssel alszik. Szóvá tettem neki, hogy szerintem ez nagyon gáz és tegye el, engem ölelgessen ne a plüsst. Erre megkaptam, hogy kiskora óta ezzel alszik és szeretné, ha most is ott lenne az ágyon. Kicsit dühbe gurultam és ledobtam azt a dögöt az ágy mellé, a barátnőm meg megsértődött és azt mondta, hogy ő így nem hajlandó velem aludni, ha ilyen agresszív vagyok. Fogta magát és hazament... Szerintetek nem gáz, ha egy 22 éves lány a plüss kutyáját szorongatva akar aludni, amikor ott van a pasija?

23/F



2019. nov. 17. 12:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
26 éves vagyok, a férjem 32. Amikor kiválasztottuk a hitvesi ágyat, külön odafigyeltünk, hogy az én plüssnyuszimnak és az ő plüssmackóinak és plüssnyuszijának is legyen rajta hely. Igaz, nem alszunk folyton velük - a férjem egyáltalán nem - de amikor nehezen alszom el és a férjem épp a másik irányba fordulva alszik, akkor bizony odahúzom magamhoz a nyusszert. Szerintem az anyai ösztönökhöz lehet köze.
2019. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jóval régebben megvan neki az a plüss, mint te.

És nem kiabál, nem agresszív: ezért vesztettél.

Egy plüsskutyától!!!

2019. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Én 26 vagyok, mindig kell egy plüss , amivel alszom, ha nem nyomom a mellkasomhoz, nem jó helyzetben lesz a vállam meg szeretem is a plüssöket, mert aranyosak. Én nem megsértődtem volna hanem, ha az én mackómat vagy kutyusomat repíted le az ágyból, te is repülsz utána .. 😀
2019. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekemis volt ilyen, csak a nő 44 volt...
2019. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%

Valóban szokatlan kicsit. Nekem is van két plüssöm amik szentimentális értéket hordoznak (az egyik 7 éves korom óta megvan, a másikat pedig egy számomra fontos embertől kaptam), amik otthon az ágyamon vannak, és amiknek helye lenne valahol a hálóban (nem feltétlen az ágyban, de legalább az éjjeliszekrény fiókjában), ha valakivel összeköltözöm a közeljövőben. Ettől még nem vinném magammal az új páromhoz az első közös esténken, és megérteném ha kényelmetlennek tartaná a jelenlétüket mondjuk szex közben.

VISZONT. Ha ő ennyire ragaszkodik hozzá, annak oka van, és nem az a megfelelő reakció hogy ordibálsz meg dobálózol, hanem hogy leültök megbeszélni és kompromisszumot kerestek. Nagyon hirtelen haragú lehetsz ha ezen ennyire eldurrant az agyad, és ez nagyon nem jó tulajdonság.

Egyikőtök se teljesen normális, de a barátnőd csak kicsit hóbortos, te meg bunkó és agresszív vagy.

2019. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es mindent leirt. En inkabb egy plusst olelgetnek, mint egy akkora tahot mint amekkora te vagy kerdezo..
2019. nov. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!