Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jó a szex? Hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a szex? Hogyan lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 8 éve vagyunk együtt, ő 25 éves.Szeretem mindennél jobban. De a szex az nem az igazi...Többször említettem már neki, mondta is hogy majd megpróbál változtatni magán, de nem igazán látom az eredményt...Pedig nincsenek extra kívánságaim, semmi undorító vagy erőszakos szex. Csak apró változásokat szeretnék, pl.: szép harisnyákba bújjon nekem, táncoljon, "kellesse" magát előttem, és az az igazi egymásnak esős szex sincsen.

Lányok, voltatok ti is ígyy? Változtatok ennyi idő után?

Fiúk, voltatok hasonló helyzetben, és lett változás?

Hogyan lehet elérni a változást?


2019. nov. 18. 21:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Az én férjem is szereti a harisnyákat, vett is nekem pár szép darabot, de csak úgy szex előtt nem veszem fel őket hogy 2 perc múlva lekerüljenek."

"Nyílván nem úgy, hogy pont szex elött vegye fel..hanem pl. várjon valami olyan szettben"

Nálunk amúgy ez működik! ha úgy tartja kedvünk, közvetlen szex előtt is szoktunk különféle cuccokat húzni, kizárólag annak a pár percnek az élményéért, nincs ezzel semmi baj.


Kérdező, először kezdd magadnál, te mit tudsz neki megadni, te hogyan tudsz több élményt adni, és akkor neki is könnyebben megjöhet a kedve mindenféle dolgokhoz.

Amúgy #10-es válasza a legjobb: az érzéseid, vágyaid olyanok, amilyenek, semmit nem tilos megbeszélni, de semmit nem lehet erőltetni. Ha többször is szó volt róla és az ő törekvéseivel nem vág egybe, akkor nem biztos, hogy túl sok változás várható.

2019. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!