Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet két párkapcsolat így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet két párkapcsolat így egyszerre?

Figyelt kérdés

Tudom én leszek a szemét meg mocsok de az vessen rám az első követ aki hibátlan.

Igen két nővel ismerkedtem meg mind kettő bejön így most alakul mind kettővel annyira hogy össze is jöttem az egyikkel a másikkal is valszeg össze fogok jönni.

Az egyik Debrecenben él én meg Pesten, a másik itt él Pesten. Facebookom nincs és nem is lesz próbálok vigyázni hogy le ne bukjak, eddig működik...

Egyszerűen nagyon szimpi mind kettő lány, szeretném őket nagyon


2019. nov. 19. 09:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#10:

Az nem szerelem, hogy pár évig két nőt akarsz kúrogatni. Kezdjük az elején.

És nem, nem tudod megoldani. Mit mondasz, ha a debreceni elkezdi pedzegetni, hogy idővel ő költözik hozzád, vagy te hozzá? Felnőtt emberek nem s2arakodnak évekig távkapcsolattal. De a pesti is elkezd nálad aludni, te meg nála, és jön az, hogy felvenni se tudod a másik hívását, és cipelheted magaddal a telefont a zuhany alá is.

De akkor még egyszer: jön a szilveszter, egy éjféli pezsgődurrantás van. Azt melyikkel éled át? Mit hazudsz a másiknak, mi olyan fontos, hogy nem leszel akkor vele? Hogy akadályozod meg, hogy egy haver se tegyen fel képet egy szilveszteri buliról?

Tudok olyanról, aki úgy bukott le, hogy egy szórakozóhely bulifotóin a háttérben csókolózott. A feleségének meg elküldte a linket egy ismerős. Na bumm, senki se számított erre.

Vagy azt hiszed, hogy a két làny elégedett lesz veled, ha annyi a kapcsolat, hogy hébehóba ülsz náluk a kanapén? Semmi közös program?

Nálad ugye nem is lehettek, mert otthagy a nő egy fogkefét, egy sampont, tele a hajával az ágy, a zuhanytálca, és mi van, ha váratlanul állít be a másik?


Hetekig se tudod húzni. A végén mindkettő ki fog dobni. Nekem mondjuk mindegy. Te meg egyiket se érdemled meg.

2019. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nem arról van szó, hogy senki sem tökéletes, itt konkrétan arról van szó, hogy egy gerinctelen féreg vagy. Remélem a sors teszi a dolgát mihamarabb :)
2019. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egymás tudtával lehet. Mutasd be őket egymásnak is, hogy el tudják dönteni akarják ezt ők is, ne csak te, mert egyébként be lesznek csapva általad.

Lehet, hogy miattad utasítanak el egy normális korret csávót, ez így nem fair. Ha olyan nagy kan vagy, akkor melletted maradnak egymás tudtával is.

2019. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó nagy kamu kérdés. Jót trollkodtál?
2019. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Öööö, nem minősíteném, csak elképzeltem, hogy mindkettőt az oltár elő vezeted, és utána csücsülsz bigámiáért miután lebuktál!

Az idejüket vesztegeted csak!

2019. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!