Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is volt román pasitok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt román pasitok? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%
Nézd az embert és ne azt, hogy milyen nemzetiségű. Mintha jó lenne neked az ha egy hazudós, nagyképű német sráccal jársz csak mert az átlag nem ilyen. Ha az átlagot nézem akkor magyar emberrel szóba sem állnék.
2019. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez kinek szólt, #11-es? #10-es voltam.
2019. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

#11-es vagyok.

Én romániában élek, többségben magyarlakta településen nőttem fel. Belém nevelték a nagy magyarságot. Munkahely miatt elkerültem egy nagyvárosba ahova az ország minden tájáról jöttek emberek. Sikerült megismerkedni több emberrel is. A legrendesebb, legjószívűbb ember egy moldovai volt. Az egyetlen exem akire ha gondolok melegség tölti el a szívemet, ugyancsak moldovai volt. Azelőtt mind magyar lányokhoz volt szerencsém. Mind éretlen, komolytalan volt...csak játszadoztak az idegeimmel. Egyiknek sem volt életcélja vagy karaktere, csak a szex és a buli. De biztos vagyok benne, hogy ez csak az én (bal)szerencsém. Eszem ágában sincs leírni az összes magyar lányt pár negatív élmény miatt.

2019. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#11-es vagyok, a #-10-esnek

A kérdezőnek írtam. De most elolvasva a válaszod, neked is :)

2019. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Román volt a régi pasim,fojtogatott,majdnem kinyírt és mocskosul beszélt.
2019. nov. 20. 00:03
 16/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk hozzá kell tenni Én is sokszor visszaszóltam,még illetlenül beszéltem.
2019. nov. 20. 00:04
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Illetlenül? Mihez képest? Ez nekem úgy hangzik, mintha a volt pasid gyerek státuszban akart volna látni téged.
2019. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
Fojtogatásra egyébként sincs mentség. Az már bőven bűnügyi kategória.
2019. nov. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%
Menekülj amìg lehet.
2019. nov. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%

Nekem román barátnőm van. Ugyanolyan emberek mint mi. Maximum kulturális különbségek vannak, de azok sem nagyok. A nyelvi különbség sem volt zavaró, egy év alatt egész jól megtanult magyarul. Mondjuk nagymamámnak azt mondta megeszi, de vicces szituáció volt :D

Amikor együtt vagyunk általában magyarul beszélünk (az ő kerese, hogy jobban megtanuljon magyarul). Szülőknek sincs baja velünk, örülnek, hogy boldogak vagyun.


Lehet, hogy most sokan elkuldenek valahova, de általában azoknak van bajuk a romanokkal akik nem képesek megtanulni az ország hivatalos nyelvét és még nekik áll fennebb.


22f 19l

2019. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!