Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nők véleménye érdekelne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nők véleménye érdekelne. Jartatok mar úgy, hogy a pasitok állandóan lusta volt a szexhez?

Figyelt kérdés

Hogy élitek ezt meg?

Mondja, h szeret, de lusta szexelni.


2019. nov. 13. 08:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Mit jelent az, hogy lusta? Nincs kedve szexelni olyan gyakran, vagy van, csak szarik rám és arra, hogy én is élvezzem?


Ha utóbbi, az gáz. Olyannal szerencsére nem volt dolgom.

Előbbi meg nem zavar, kinőttem már abból, hogy a mennyiségre menjek. Ha kevesebbszer van, de az jó, akkor minden szuper. 😊

2019. nov. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%

Ilyen velem még nem fordult elő. Ha fáradt, akkor leszek én az aktívabb, és gyors menetet nyomunk. 10 perccel később megyünk aludni. Ennyi belefér.

Akinek ez a 10 perc se fér bele, az nem lusta, hanem nem akar.

2019. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem és a férjemnek is volt egy kis időszak amikor annyira fàradtak,vagy lustàk voltunk hogy nem szexeltünk.Épp hogy lefeküdtünk már aludtunk is.Egyszer kitört belőle hogy annyira kíván és szeret csak nagyon fàradt.Elmondtam neki hogy velem is ez van,ne gondoljon semmire rosszra.Mindketten fizikai munkát végeztünk akkoriban.
2019. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Még nem, de annyira nem zavarna, én szeretek jobban aktív lenni az ágyba, neki csak állnia kellene 🙂🙂
2019. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy pasi arra sem képes, hogy hanyat feküdjön és élvezze az oralt, akkor az nem lusta, hanem halott!
2019. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt ilyen. Orálban bármikor részt vett de ha szexet akartam helyette akkor már lusta volt és igen szarul érintett hogy nem akar velem szexet. Nos hát részben ez is közre játszott hogy már nem vagyunk együtt.
2019. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem csodalom.

Ez olyan, mintha nem kívanna.

2019. nov. 13. 10:32
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
A pasik egy idő után elkényelmesedednek. Náluk is az orál oké lenne mindig, vagy max hogy rávetem magam, de magától .............á, hát az úgy nem.
2019. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Eléggé más szinten mozgunk, te meg én.
2019. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nalam is az volt, hogy az oral az ok volt neki, de a 6 honap alatt amig "egyutt" voltunk, kb haromszor ha volt tenyleges aktus.

Mar elobb szakitottam volna, de kozosen befizettunk egy nyaralasra es nem akartam elvesziteni a penzem.


Ez szamomra azt jelenti, hogy nem kivan, es sose talalt igazan vonzonak, csak jo volt neki, hogy volt rendeszeres oral.

2019. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!