Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás a férfiaktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Gyakran gondolkodom rajta mostanában, hogy vajon mi lehet az a szint, amit egy férfitól el lehet várni?

Nagyon nagy elvárás, hogy egy férfi is tudjon főzni legalább alkalmanként, takarítson vagy pakoljon el legalább maga után? Hogy legyen okos, fejlessze magát és legyen is igénye a fejlődésre, legyen magas az érzelmi intelligenciája, legyen képben, legyen igényes, értékelni tudjon, legyen tisztelettudó, őszinte, romantikus, vegye észre a feladatait a kapcsolatban?


2019. nov. 20. 08:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25%

:D Ilyenkor azt látom, hogy az elvárások egy hegyomlásnyi mennyiségben vannak, amikre azt mondjátok hogy ezek alap dolgok. Az életben meg ott van egy csomó házasság, párkapcsolat ami meg haldoklik. Szét kellene már választani a dolgokat. Friss kapcsolatok - 1-5 éves kapcsolatok - 5 év vagy annál hosszabb kapcsolatok.


Egyszerűen igazságtalan összehasonlítani egy fél éves kapcsolatot egy 15 éves házassággal. Semmilyen téren sem lehet egy lap alá venni a kettőt. Konkrétan láttam én már olyan házasságot, ami óriási perpatvar között ért véget, viszont a 2. évben még heti 8 szex volt, és a férj mindenben segített. A végére semmi szex, semmi közös nem volt már. Azt is be kell látni, hogy az első időszakban mindenki a legjobbat mutatja magából, amit később el kell osztani minimum kettővel.

2019. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez a minimum alatti szint.

Mi az, hogy alkalmanként csinálja a házimunkát? :D

Max ha még csak járogatás, és alkalmanként van a te lakásodban, akkor jogos hogy csak alkalmanként segít.

2019. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
10%

Az a baj, hogy sok nőnél ez csak 1 elvárásnak felel meg. Ezt értik belső és emberi tulajdonságoknak


1. elvárás az amit te felsoroltál

2. elvárás a külső

3. elvárás az egzisztencia

2019. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ezek nőként alap dolgok és úgy gondolom, hogy a többi embertől függetlenül képesnek kellene rá lenni. Bírom ezeket a "majd ha te is képes vagy rá, én is" megjegyzéseket. Nem. Neked attól függetlenül illene képesnek lenni ezekre, hogy Jolika vagy Janika képes - e rá. Legfeljebb ha nem az, akkor vele inkább nem kezdesz, de ezt is szíved joga eldönteni, szíved joga egy ezekre képtelen emberrel nehezíteni az életed. De könyörgöm, legyen már bennetek annyi igényesség, hogy az erre való képességet nem a párkereséstől teszitek függővé, hanem inkább ég a pofátok, ha nem vagytok rá képesek.


Mert bocs, de ezeket felnőtt ember létetekre nem tudni szégyen. Mitöbb, átlag alatti.

2019. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt embertől elvárni, hogy ellássa magát? Hatalmas pofátlanság, undorító...

Szerintem is alap dolgok ezek, eddig minden párom ilyen volt. Csomó ilyen férfit ismerek rajtuk kívül is. Egy felnőttnek legyenek már ezek természetesek ha párkapcsolatot akar.

2019. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem,, mi ebben az "elvárás".

Nekem ezek a képességek 12-25 éves korom körül alakultak ki, nem is tudom, milyen lehet e nélkül felnőtt életet élni?

2019. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!