Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsókoltam a haveromat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoltam a haveromat egy buliban a barátomnak joga van tudni?

Figyelt kérdés

Szombaton este a barátaimmal voltam és kicsit "becsíptem", de nem volt vészes csak "felszabadultabb" lettem meg vidámabb. Már többször is előfordult, mert eleve hamar megárt az alkohol, kis mennyiség után is. Ezért tartom a mértéket, egy adott alkohol fogyasztás után már nem iszok, de most lehet túlléptem a határt. A társaság egyik férfi tagjával sokat beszélgettem, táncoltunk is aztán csókolóztunk, de nem éreztem semmi "többet" tudom,hogy az alkohol hatása miatt voltam csak erre képes. Egyébként a srác nem is vonzó számomra, csak egy haver, akivel jól ellehet beszélgetni stb. Más nem történt, nem kellett visszafognunk egymást. Ezután mintha semmi sem történt volna ugyanúgy buliztunk tovább majd hazajöttem. A barátomnak nem meséltem el a dolgot, mert eleve nehezen ment bele a buli dologba is. Általában 2 havonta 1x ha elmegyek, de 1x volt csak velem. Ez nem az ő világa, sosem akart máskor jönni, nem érzi jól magát olyan környezetben. Ezért amíg ő haverozik én a barátaimmal megyek bulizni ilyenkor. Nem tudom,hogy érdemes-e egyáltalán ezt említeni, tekintve,hogy amúgy semmit nem is jelentett számomra és továbbra is szeretem a barátomat tiszta szívemből. De eddig még nem titkoltam el előle semmit sem. Úgy érzem nagyobb szemétség lenne,ha az orrára kötném a történteket. Már 5 éve együtt vagyunk, de most fordult elő ilyen először. Ti ilyen esetben elmondanátok vagy jobb hallgatni az ilyenről? Kicsit bűntudatom van, de ha jobban belegondolok akkor fordított helyzetben ilyent elnéznék simán. Viszont ő nagyon érzékeny srác. Akinek van tapasztalata ezen téren az milyen tanácsot adna?


24/N 31/F


2019. nov. 20. 12:59
 1/7 Xtina X Queen ***** válasza:
Amiről nem tud azért nem ugat.
2019. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Hat necces...azert en azt nehezen hiszem el, hogy csak a pia miatt tortent. Alkohol segit levetkozni olyan gatlasokat, ami megvan jozanul is, csak akkor tudsz megalljt parancsolni magadnak. De szamomra erthetetlen, ha valakit szeretsz tiszta szivedbol, mi vitt ra erre, azert ez eleg ellentmondasos. Es azert mert te elnezned az nem erv, nem biztos, hogy o is igy tenne. Kicsit az az erzesem inkabb, hogy leirod, hogy nem vonzo meg csak haver, szereted a baratodat, mintha magadat is probalnad hitegetni ezekkel, de valami akkor sem az igazi, csak a buntudat miatt sulykolod ezeket magadba. Mert ugye azert ebben a halmazban nem eppen van benne a haverokkal valo smarolas reszegen a buliban. Szenely szerint en elmondanam, ha voltam annyi inkorrekt, hogy megtettem, legalabb utolag leszek annyira korrekt, hogy tudtara adom. Azert remelhetoleg ez miatt nem dob el 5 evet. De csak egy smarert a bundtudat meg mi eyeb mas, hat baxott felesleges volt, de mar mindegy.
2019. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanám el, ha valóban semmit nem jelentett a dolog, 1x, soha többé nem lesz ilyen. Valóban csak feleslegesen ártasz a kapcsolatnak.

Viszont ezt a piatémát gondold át. Illetve a havernak tisztázd, hogy nem akarsz és nem is fogsz akarni semmit.

2019. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Azt már tisztáztuk röviden. Nem akarunk egymástól semmit. Még álmomban sem, de tényleg. Nagyon más világ, annyi idős mint én és igazi "bohóc" jó haver, de nem akarnék felé nyitni és a csókot sem értem, mert nem vonzó számomra. Tudom,hogy csak az alkohol miatt történt.
2019. nov. 20. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Ne mondd el. Viszont máskor ne igyál ennyit.
2019. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki úgy, ahogy ide leírtad.
2019. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez úgyis ki fog derülni.
2019. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!