Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megromlott a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megromlott a kapcsolatunk párommal, de ő ( elmondása szerint ) még mindig szeret.! Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 14:25
 1/9 anonim válasza:
100%
Tudod a szerelem az ilyen. A megromlott kapcsolatokat helyre lehet hozni, ha mind a két fél akarja és a bizalomnak még megvan a morzsája. Miért romlott meg a kapcsolat? Mióta vagytok együtt? Picit több infót adj.
2019. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lassan másfél éve alkotunk egy párt.

Azért romlott meg a kapcsolatunk, mert egy ideig sokat piszkáltam őt, veszekedéseket provokáltam.

Tettem mindezt azért, mert az állandó féltékenykedését nem tudtam tolerálni, sem azt, hogy a családja egy életképtelen banda, akik levegőt sem tudnak venni párom nélkül...

Úgyhogy párom már besokallt a sok veszekedéstől, hamar felkapja a vizet apróságok miatt is, gyakorta ideges...

Én már sokszor nem tudom, h h viselkedjek, mit mondjak, vagy mit ne mondjak...

Párom mindig azt mondja, hogy ne fárasszam, ne kötekedjek/veszekedjek vele.

Ez eddig oké, csak már kb mindent fárasztásnak, és kötekedésnek vesz tőlem!!!

2019. nov. 20. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, eleinte amikor féltékenykedett és a családja nem hagyott titeket, akkor te nyugodtan beszélted meg a dolgokat vele? Nyugodtan leültél vele és elmondtad téged mi zavar?
2019. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos veszekedtem vele
2019. nov. 20. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Nézd, ha igazad van akkor igazad van. Persze, nem veszekedni kell de miért lennél együtt olyan emberrel akiben ennyi mindent utálsz és még csak minimálisan se akar csiszolódni és változni? A szerelem kevés egy ilyen helyzetben.

Egyébként én ezt a jajj de szeret dolgot sem hiszem el ha arra nem képes, hogy téged rakjon az első helyre és megbízzon benned.

2019. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem ilyen egyszerű előző.


Eleve nem tudjuk a részleteket. Ha már az első ilyen konfliktusnál veszekedett vele a kérdező, a párja részéről jogos ha elege van. Viszont az se jó, hogy a párja féltékenykedett, hisz azt se lehet sokáig bírni, szóval a kérdező nézőpontja is jogos valamilyen szinten.


Tudom nehéz, de le kell ülni és komolyan, nyugodtan, megbeszélni a dolgokat. Ki mit szeretne, mit vár el a másiktól, stb.

2019. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

megunta a hisztit. ezért vezs már mindent hisztinek. van a társaságban egy ilyne pár. az első egy évben a nő mindene hisztizett veszekedett balhézott kb. volt h eltűnt, nem állt szóba a sráccal ugy megsértődött rá k b a semmiért.

srác ezt megunta, egyáltalán nem érdeklik már ezek a hisztik.úgy van vele h a csajszi igy akarja kierőszakolni a figyelmet és hoyg mindig vele legyen foglalkozva.

mikor a srác a sarkára állt persze nagyon nem tetszett a csajnak. ment a dominancia játék, dehát onnatól nem váltak be a hisztik és már sokkal kevesebbet balhézik és igy müködik. tavasszal lesz az esküvőjük, 6-7 éve vannak együtt.

2020. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Párterápia segíthet, mi így ismeretlenül sokmindent nem látunk, csak egy szemszögből írt, pármondatos leírást olvashatunk. A szakember ott van, látja mindkettőtök minden reakcióját, megismeri a helyzetet alaposan.
2020. febr. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A feltekenykedeset, hacsak nem konkret alapja van - pl egy jobarat miatt-, azt nem lehet toleralni. Maskulonben ugy tunik, ket tuz kozt van es tul nagy a nyomas rajta.

Hat persze, hogy szerethet. Az a kerdes, akar csak egyik fel is, meddig akarja elviselni ezt a feszultseget.

Sajnalom ot, de ettol fuggetlenul lehet, hogy nem lehet nyugodtan hozzaallni.

2020. márc. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!