Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem lehet ezen érteni?

Figyelt kérdés
barátnőm folyton azt kérdezi h mikor lesz gyerekünk én mondtam h nem tudom én nem érzem itt az idejét..Erre szinte minden nap kérdezi h abbahagyhatja e a tablettát és jövőre lesz már gyerek?? 5.5éve vagyunk együtt
2019. nov. 20. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha ő azt mondja, akkor jövőre lesz gyerek. A nő dönt.
2019. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Innentől a helyedben csak és kizárólag extra erős óvszerben csinálnék vele bármit is amit aztán azonnal megsemmisítesz. És ha még így is hirtelen "véletlenül" teherbe esik akkor apasági vizsgálat azonnal..


Bajban vagy. Nem fog ettől elállni. És még te leszel a genya, ha ennek útjába állsz. Nemcsak szerinte, hanem a társadalom is el fog ítélni. Veszélyben vagy.

2019. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket, hagyd ott
2019. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez tényleg úgy tűnik, hogy el kellene dönteni mit akarsz. Hogyan szeretnél élni. Mert ha nem úgy ahogy ő, akkor lehet ezt jobb tisztázni. Ő szeretne gyereket mostanában. Az a baj, hogy így nem tudomozol. Ha nem akarsz gyereket akkor mond azt. Vagy mond azt, hogy ez elkövetkező években nem akarsz. És akkor ő tud dönteni, hogy jó e ez így neki.
2019. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én elmondtam neki. Nekem sincs rendben az életem munkahelyi gondok(hogyan tovább??), ő most szeretné a vállalkozását felfuttatni (amit én tennék az ő helyében erre koncentrálnék főleg ha ez lenne az álmom mint neki)és nem gyerekre..
2019. nov. 20. 22:28
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

De ez a hát nem tudom, nem érzem itt az idejét, ez nem egy világos nem szeretnék gyereket. ez ilyen bizonytalanul hangzik és gondolom ő is így érti ezért hozza fel. Meg azért, hogy szeretne valamit tudni az ilyen irányú jövőképedről.


Kicsi úgy hangzik, amit írsz, hogy nem szeretnél, de ezt azért puhán tálalod nehogy szakítás legyen. De ez meg nem túl fair vele.

2019. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Ajaj.... Nagyon nagy bajban van a kérdező... A nő gyereket akar a kérdező úgy tűnik hogy nem. Aztán pár nap hét esetleg hónap múlva előáll a nő hogy terhes...


Szóval már most védekezz kérdező minden félével, lehetőleg duplán, nehogy már a nyakadba varrjanak egy gyereket akit nem is akarsz! Aztán ha ennek ellenére is terhes lesz a csaj, akkor az 1000% hogy nem tőled van és mindent elkövetett azért hogy teherbe essen csak hogy legyen egy gyerek neki. Ez már beteges amit nap mint nap leművel azzal hogy minden nap megkérdezi hogy mikor lesz már gyerek....


Vigyázz és a legfontosabb, hogy dupla óvszerrel minimum, védekezz!!!

2019. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azt érti, amit mondasz. Te nem vagy egyenes. Nem mondod meg őszintén a szemébe, hogy te nem akarsz gyereket, és az biztos, hogy tőle soha.

Legalább a saját kérdéseid olvasd vissza! Hónapok óta vergődsz, mert gyáva vagy szakítani. Ahoz is gyáva vagy, hogy elmondd, szerinted ő nem alkalmas anyának. Te már kicsit se vonzódsz hozzá. Mi lesz, ha teherbe esik, szül, szoptat, és felszed még 20 kilót? Így is hónapok óta depressziós és az evésbe menekül.

Azért akar ő ennyire terhes lenni, mert ki van éhezve a szeretetre, babusgatni, puszilgatni akar valakit. Plusz bebiztosítja magát.

Az biztos, hogy még idén be fogja jelenteni, hogy terhes. Huppsz, becsúszott... És persze nem veteti el.

Sok boldogságot!

2019. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Hányszor kèrdezed mèg meg? Milyen okos válaszokra vagy mèg kíváncsi? Helyetted nem dönthetünk, ès a problèmáidat sem oldhatjuk meg. De valahogy úgy tűnik te magad sem akarod megoldani. Csak elvagy a langyos f*sban, (anyucièk vállalkozásában ingyè) aztán ennyi. Nem tudod mit kezdj magaddal a munkában, nem tudod mi legyen a párkapcsolatoddal, tök cèltalan nyomorúság vagy. Legjobb ha ezt így megmondod neki. Ez elèg jó èrv. Igazság szerint tènyleg nincs helye gyereknek az èletetekben jelen helyzetben, ès ha nem változtatsz, akkor a jövőben se.
2019. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#1: Tévedés. A férfi dönti a nőt. 😃
2019. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!