Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen mit sértődik meg, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen mit sértődik meg, és miért duzzog? Az részletek ismeretében olyan nagyot kértem volna?

Figyelt kérdés

Felvetettem a barátnőmnek, hogy lenne e kedve néha hordani telitalpút a kedvemért?

Merthogy nekem nagyon tetszenek azok a fajta cipők.

Ezen meg vérig sértődött, hogy ne szóljak bele mit vegyen fel, és majd ő eldönti. És tudja jól mi áll neki igazán jól.


Alapjáraton sokat hord magassarkút, szóval nincs azzal baj, hogy szereti-e vagy sem. Van egy csomó 10centis sarkú magassarkúja, meg platformos, és mindenféle.. Viszont telitalpút még sosem vett fel, pedig mondta is már, hogy lehet vennie kellene, mert azon és azon a lányon milyen jól néz ki az a cipő.. Nekem tetszik-e? És határozottan válaszoltam, hogy nagyon szívesen látnálak egy ilyenben, igen!

Erre most mikor megemlítem neki konkrétan leolt, hogy mit szólok be neki :D most meg duzzog.. (nem tudom.. lehet megjön neki akkor ilyen kis undok)


2018. febr. 26. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Említsd meg neki újra, amikor elmegy a mensi és visszajön az ész.
2018. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Te fiú vagy? Hogy a francba vagy tisztában azzal, hogy melyik cipőt hogy hívják? Lehet azért hisztizik a barátnőd, mert kezd rádöbbenni, hogy meleg vagy :O
2018. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen pasi vagyok, és tudom. Mi ebben a pláne? :D Szeretem tudni mit viselnek a csajok.. bejönnek a szép ruhák, és érdeklődő vagyok ebben a témában, mert szeretem ha nekem is tetszik az a ruha/cipő amit felvesz a barátnőm.

De, hogy ettől meleg lennék? :D Ez most honnan jött?

Nem törvényszerű, hogy egy férfi a sörmárkákat fújja kívülről..

2018. febr. 26. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
A focicsapatokat, te! :D
2018. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A piperkőcibbnél piperkőcibb focistákat soroljam, mi? :D

Ugyan már.. :)

2018. febr. 26. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mi baja,én örülnék neki ha a párom mondana valamit ami tetszik neki,de általában én megelőzöm,és amit hordok az tetszik neki is. De ha lenne külön kérése,én szivesen teljesíteném. Elvégre ő is úgy hordja a haját ahogy nekem tetszik,pedig nem kértem,csak neki is jól esik,ha látja hogy nagyon tetszik nekem.
2018. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a sörmárkákat sorolod, alkesznek néznek. Ha a piperkőc focistákat, akkor melegnek. Szerintem az utóbbi változat 1000 fokkal jobb. :D
2018. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!