Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Brutális megaláztatás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutális megaláztatás az osztályrészem folyton és én ezt már nem bírom, mit tegyek? 😢

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy nagyon szeretem ezt a lányt és az elmúlt 3 év hozzá láncolt.

De mindenemet kritizálja és az elmúlt évek alatt ez egyre rosszabb lett.


Mikor velem van nem enged szinte sehova. Leül mellém és azon is aggódni kezd ha a telefonozgatása közben én kimegyek egy kajáért.😐


Ha ő elmegy egész éjszakába én nyugodtan alszok, mert bízok benne. Amikor én néha eljutok egy moziba egy haverral legaláb 10 nem fogadott fogad a gilm végére.

Hazaérek egyből:

-Érzem rajtad, hogy ittál!

Én meg igen:

-Egy alkoholmentes sört.


Mindig minden ruhámat leszólja. Évek óta tanulok ezerrel, és próbálok legalább valamit létrehozni, de soha egy kedves szó.

Mindig csak, hogy amit csinálok az komolytalan, egy olcsó hobbi, apja is megmondta.

(művészet egyébként és komolyan is veszem)


Próbálok sokat is dolgozni, amikor valami festést, csempézést kell csinálni én inkább kitanulom, mert próbálok félretenni kettőnkért...

Erre ő, hogy ez alantas munka, lealacsonyítom magam.


A mosogatást eleintvr felváltva csináltuk, most már inkább én.

Múzeumba nem jön velem, mert ebből szerinte úgy se lehet megélni.


Állandóan hogy hagyjam abba, legyek ügyvéd ilyesmi.😞

Van egy kis kocsink semmi extra, anyum bátyja tanít be engem ilyen szervizelésbe.

Épp egy alkatrészt néztem erre benyögte, hogy szánalmas vagyok.


Ebből let egy vitánk. Most itt vagyok. Én ezt nem bíro..

Egy ideig volt vicces aztán piszkáló.

Most már ha virágot viszek az rossz mett ő wllnest akart😭

Meg minden. Leszólja most már mindensmet.

Nem tudom miert ilyen. Mindig a kedvemc zenéit hallgatjuk.

Tiszta pojácának érzem magam.

Amikor közeledek felé egye inkább eltávolodik.

Érzem rajta ezt a hidegséget.


Hogy ő engem máshogy másnak képzelt el.

Meg akarom mondani neki hogy legyen vége csak még köt hozzá a monogám gyenge lelkem..

Mit gondoltok?


2019. nov. 20. 22:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ige. ez lehet emögött.

Meg látja rajtam, hogy a pénz nem is annyira motivál.

Amúgy a művészetben nincs ilyesmi, hogy befutás. Az csak szerencséseknek.

Aki meg akar élni belőle, az meg is tud.

De ezt nem a pénzért kell csinálni.

Én sose gondolok erre.


16 éves egy a szülőházamtól szomszéd (jó 8 km) farmra elmentem egy 2 hónapos nyári melóra.

Állatok közé. Nem volt leányálom a disznók között, mert bűzlöttem tetőtöl talpig és reggel 5 kor mikor kelni kellett furcsa módon rettentő hideg is volt.

Nem volt melegvíz, hazamenni meg ritkán tudtam.

Nem is kerestem sokat. De boldog voltam.

Mert maguk az állatok gyönyörűek.

Láttam malacokat születni, megfogtam őket.

Volt néhány marha, tehén is.

Egy borjút megsimítani a legszeb dolog a világon. Olyan selymes szőre semmi másnak nincs mint egy kis borjnak.


Ezért csinálom a művészet. Mert megbékít és végtelenül vonzó.

2019. nov. 20. 23:15
 12/21 anonim ***** válasza:

"Hát néha próbálok magyarázkodni persze, de a józan ész határaim belül."


de ezt ne csináld egyáltalán.



"Például én nem tudok havi egy milliót hazavinni, hisz tanulok meg ő is."


ez is ilyen magyarázkodós mondat.



"De semmi ilyet nem értékel."


ne azért csináld mert ő értékeli vagy sem. ne várj ilyet. csak csináld azt ami szerinted a jó és a szép. és azt önmagáért és ne azért, hogy hátha neki tetszik



"Meg mindig az éttermekkel dirigál. Én hiába mondom neki hogy ez rettentő drága az én tárcámnak, meg, hogy alapból is főzni szeretek."


Szerintem ezt valahogy úgy kéne megfogalmaznod, hogy az az értékrendedet kiemelje. Pl beszélhetnél arról, hogy az felelősség, hogy az erőforrásokat amiról dönthetsz mire költöd el. és ha étteremre azt úgy érzed olyan, mintha felgyújtanád vagy elpazarolnád. És sacc ezért ilyen rohadt hely a világ, amiért azt aki dönthet pénzekről ilyen döntéseket hoz. Nem tudom érzed e, de ez nem magyarázkodás. Hanem megmutatja miért szép ez így, és esetleg miért szebb mint az az életkép amit a szülei hoznak.



"Mindegy, ém unalmas vagyok neki az a helyzet..."


azért mert nem áll még össze erősen azt, hogy mi ez ami van itt nálad. azt hiszi, hogy ez egy ilyen bénább verziója a szüleiének. holott egy egészen más játék.

2019. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Iagazad van utolsó.

Túl sokat magyarázkodom itt.

Köszönöm a segítséget.

Még át kell ezt nagyon gondolnom, de lehet hogy csak simán megmomdom majd neki.

Más életszemlélet kész. Nem kell ezt erőltetni.

2019. nov. 20. 23:20
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

szóval az éttermesre meg a hasonlókra azt kellene mondanod, hogy akkor sem érezed klassz dolognak, ha valakinek van annyi pénze, hogy megtehetné. mert most az jön le, hogy te is azt szeretnéd, csak nem teheted meg.


az egész világképet, amiben az a jó, hogy 20000 forint egy evésre van elköltve kell elutasítani.

2019. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem, amúgy kicsit sem szeretem az éttermi kaját😃

Néhány helyet vidéken ahol tudnak még jó halászlét.

De általában hasmenéssel végződik a legtöbb étterem.

Meghát én inkább a babot meg a lencsét választom az ilyen sültkrumplik helyett.


Meg feszengek állandóan ilyen helyeken. Én nem bírok kiöltözni se bort kóstolni.

Semmi ilyesmit🤣

2019. nov. 20. 23:25
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez a csaj kuka, csak tonkremesz mellette.
2019. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

Ahhaaa szóval itt vannak a normális pasik elveszve nem a környezetemben 🤔


Szakíts, ennél jobbat érdemelsz!

2019. nov. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 tiril ***** válasza:
100%
A párod valószínűleg nárcisztikus személyiségzavarral küzd. Nézz utána ennek és ha stimmelnek rá a jelek, bármennyire is szereted de szabadulj meg tőle azonnal.
2019. nov. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu kérdés, akkor a saját érdekedben szakíts ezzel a némberrel tegnapelőtt.
2019. nov. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mindketten iszonyat idegesítőnek tűntök. Te éretlen vagy, és úgy írsz, mint egy hatéves kislány, ő pedig egy kontrollmániás hülye. Nem túl ideális kombó .
2019. nov. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!