Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor, miért néztetek bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, miért néztetek bele a párotok telefonjába?

Figyelt kérdés

"soha", stb jellegű válaszok nem érdekelnek.

Itt arra lennék kíváncsi aki valaha megtette, az miért, mikor. Talált-e valamit?


2019. nov. 11. 19:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%
Miért tenne bárki ilyet, és hogyan? Ellopja az ujjlenyomatát? :D
2019. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Mert gyanús volt és tudtam, hogy találok benne valamit.


Találtam is.... Azóta ex. Pá.


Senki se dugja a S..ggébe a fejét, az idő repül felettünk, nehogy egy féregre pazarold.

2019. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Igen, és találtam. Egy csinos szőke lányt fűzögetett, szédített mindenféle hazugsággal, pl. hogy nincs barátnője.

Csak akkor nézek bele, ha szentül meg vagyok győződve , hogy fogok is találni valamit. Férjemmel már 5 éve házasok vagyunk, de sosem éreztem, hogy bele kellene néznem.

2019. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt egy megérzésem vele kapcsolatban, hogy megbízhatatlan. Más nőkkel flörtölt.
2019. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Kölcsönösen van hozzáférésünk egymás dolgaihoz, mióta együtt lakunk. Mindkenki használja mindenkinek a cuccait, van hozzá jelszava, ujjlenyomat rögzítve, stb. Ez így természetes nekünk. :)


Nem igazán szoktam ellenőrizgetni, ha rejtegetnivalója lenne, paranoiásan hurcolgatná magával a telefonját és nem tette volna meg ezeket a gesztusokat nekem.

A gépébe akkor néztem bele, mikor dolgoztam rajta (az enyém egy vén, lassú katasztrófa, főleg ha elindul a statisztikai program), ott sem kémkedtem, csak mikor be akartam lépni fb-ra, ő volt bejelentkezve, de semmi érdemleges beszélgetés nem folyt senkivel, akit ne ismertem volna, szóval kiléptem és folytattam a dolgom... A telójába akkor léptem be, mikor zuhanyzott és valaki hívta, majd küldött üzenetet, azt olvastam fel neki, hátha sürgős.


Amúgy tényleg van jobb hobbim, mint utána kémkedni. Tisztalelkű, őszinte ember, aki mindenhova hív magával, minden idejét velem tölti a munkán kívül. Bízom benne és abban, hogy ha baj lenne, nem csak véletlen tudódna ki így, hanem érezném vagy ő maga mondaná el nekem.

2019. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%

Elég sokszor belenéztem a párom telójába, DE mindig csak az ő kérésére.

Nálunk, a nappaliban le vannak téve a telók. Nincsenek védve semmivel és mégsem nézegetjük csak úgy egymás telóját, sem tárcáját, zsebeit és még a másik kocsijába is csak kérésre nyúlunk.

Nincs bizalom, megette a fene az egész kapcsolatot.

2019. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%

Csak ha dolgom van rajta mondjuk ellopom kicsit fotózni mert gyönyörű képet csinál. Vagy ha éppen ő nem ér rá és fel kell venni/vissza kell írni valakinek. Egyébként egymás előtt nyomkodjuk tehát olyankor is belelátok.

De így konkrétan, hogy hú vajon kikkel beszélgethet sosem néztem bele. Sosem adott okot bizonytalanságra és nem is tartom korrektnek valaki privát üzeneteiben túrkálni.

2019. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
38%
És ha nem találsz semmit, akkor bevallod, hogy belenéztél? Mert ugye az is olyasmi, ami egy kapcsolatba nem fér bele. Vagy akkor hirtelen nem olyan fontos már a gerincesség és inkább lapítasz?
2019. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
az a nő nem járna jól, aki az én telómba néz engedély nélkül. Az az én személyes cuccom párkapcsolatban is
2019. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Izabella220 ***** válasza:
60%
Akinek nincs rejtegetni valója, azt nem is értem,minek olyan nagy ügy ez a belenéztem a telefonodba. Ok aztal egyetértek, hogy pl messenger beszélgetéseket ne olvasson de ha valaki őszinte akkor nem kell rettegnie ha a párja esetleg csak ránéz a telefonjára.
2019. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!