Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, aki kb minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, aki kb minden nap belenézett a párja telefonjába? Hogy álltatok le?

Figyelt kérdés

Abba akarom hagyni ezt, de nem tudom kb fél éve. Először amiatt néztem bele mert gyanakodtam, hogy nyomul rá egy lány, ami be is igazolódott. Ezután megbeszéltük, megígérte hogy nem beszél vele többet, ennek már sok hónapja és tényleg nem beszélnek.

De nem tudok leállni az ellenőrizgetéssel. Mindenbe belemagyarázok vmit. Beszélget amúgy lányokkal, ami engem iszonyatosan zavar.


22L, másfél éve együtt


2019. nov. 21. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Férfi vagyok. Nekem a párom nézegette a telefonomat.

Én a következő módon segítettem neki:


Hazazavartam!

2019. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem sikerült visszaállítanod a bizalmad, akkor már sose fogod és folyamatosan kattogni fogsz, amivel előbb utóbb úgyis tönkre fogod tenni ezt a kapcsolatot. Na ezért nem maradunk együtt valakivel bizalomvesztés esetén, te is tök feleslegesen szenvedsz már fél éve.
2019. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg az első eset után van annyi esze, hogyha olyat beszélgetne egy lánnyal azt szépen kitörli. Halál feleslegesen nézegetned, ha ennyire nem tudsz benne megbízni akkor inkább dobd ki.
2019. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként ad okot a folyamatos féltékenykedésre? Vagy mi a bajod?
2019. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fizikailag nem csinál semmit, de tipikusan az a lelkizős fajta srác, akinek kellenek a lány barátok is. Sokszor chaten átmegy számomra már "sok" kategóriába.
2019. nov. 21. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Pont ezért nem jöttem össze soha olyannal, akinek fontosak a lànybarátnők. Megértem hogy nem bízol benne
2019. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Először is, nincs hozzá jogos, hogy véleményezd a másokkal való kapcsolatát! (a telefon nézegetéshez annyira se)

Ha nincs megcsalás, akkor meg lelkizik.... nem a tulajdonod!


De én is voltam ilyen kukucdkálós, tudom milyen szar.

Azért értelmetlen, mert nem találsz semmit, de ebből nem arra jutsz, hogy nincs semmi, hanem arra, hogY biztosan ügyesebben rejti.

Mert ott a Viber, email, sms...

2019. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
7! Az ember a párjával lelkizzen ne más nőkkel
2019. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!