Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesznek komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek komolyan a pasik? Mindegyik csak le akar feküdni velem. Pedig én komoly kapcsolatra vágyom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 23:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest jót vitatkozol Mr. Hónaljkutyesz!
2010. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
2010. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, üdv a klubban...ha rendes vagy, az a baj, ha ribanc vagy, akkor meg az a baj....
2010. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"If there is a user ID attached to a user, a discussion tends to become a criticizing game."

Komolyan mondom órák óta nem láttam erre ilyen jó példát.

2010. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ha nincs user ID akkor %-ok alapján szitkozzák egymást itt az emberek, vagy idéznek a másiktól :D
2010. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Keresztbe nemigen lehet idézgetni a kérdések között. A százalékok nem azonosítanak megbízhatóan (bár ha rajtam múlna azok sem lennének) Amúgy meg senki nem mondta hogy az anonim felhasználók nem anyázzák egymást, csak annak hamarabb vége. (a harmadik választól kezdve nem lehet tudni ki kinek az anyját szídja)

Ez a f­asz meg ha ennyire a bögyében vagy, rád fog szállni a következő kérdésnél is, meg az utána következőnél, stb.

Te lehet hogy lesz­arod, de egy teljes oldalt szétoffoltunk emiatt. Szóval szerintem fontold meg. Aztán a végén persze úgyis azt csinálsz amit akarsz.

2010. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Itt vagyoooookkkkkkkkk :)
2010. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 haggyámán ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak kíváncsi lennék hány évesen vágysz komoly kapcsolatra. :)
2010. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem "Sátánfattya" elég értelmes ember, és amit írt a lánynak választ, abba is van valami igazság! Szóval nem értem, mért kell be szólogatni a másiknak, ha egy normális kommentet írt??? Fogadd el, nem Ő a gyerekes, neked van gyerekes felfogásod... És a névről meg annyit hogy szerintem nincs semmi baj evvel a Sátános névvel. Ez csak a felh. neve -.-" Ebből nem fogod megismerni, kiismerni, milyen ember is Ő valójában.. De ahogy a válaszait olvasgattam, elég értelmes személyiséget látok benne
2010. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
17 vagyok... és nem viselkedem ugy mint a ribancok... nem is öltözök úgy... Nem iszom midnen hétvégén le magam... Sőt mindenki szépnek tart... Egyszerűen csak nem értem mi a probléma... Lehet hogy tényleg rossz helyen keresgélek... :/
2010. júl. 19. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!