Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szemétség lenne eltűnnöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség lenne eltűnnöm?

Figyelt kérdés

Tönkrement a párkapcsolatunk. Azt kell tudni rólam hogy gyerekkoromban molesztáltak ami nagyon hosszan tartó lelki betegségeket eredményezett nálam és a hatása alatt voltam mindig is valamennyire. Erről a barátnőm nagyon keveset tud, csak annyit hogy voltam lelki beteg. Lett egy barátnőm és született egy lányunk. Így visszagondolva tényleg sokat foglalkoztam vele, de ezt akkor annyira nem éreztem, sőt még úgy hogy kevés időt töltök vele. Egy veszekedés közben azt vágta hozzám, hogy biztos azért foglalkozok vele kevesebbet mert molesztálom a lányunkat és a szexuális vágyaimat rajta élem ki. Én csak annyit tudtam kérdezni hogy mi? Ekkor beugrottak az összes emlékek és rosszul lettem. Elmentem hányni ő meg (gondolom nem tudta hova megyek) utánam szólt hogy azzal hogy menekülök elismertem hogy igaza van és az összes létező hatóságnál fel fog emiatt jelenteni. Rendőrségen, gyámhatóságnál. Azóta megint pánikrohamaim vannak és egyedül szeretnék lenni. Természetesen a lányomhoz rendszeresen visszajárnék és foglalkoznék vele, ezt a részét ne értsétek félre.



Egy kis kiegészítés:

Csak részben igaz hogy kevesebbet foglalkozok vele. Ez alatt olyanokra kell gondolni hogy például egyszer nem mentem el vele vacsorázni. Nagyon beteg volt a lányunk, 38,9 fokos lázzal feküdt itthon ő meg el akart menni vacsorázni mondván hogy éhes. Azt akarta hogy a húga vigyázzon a gyerekre addig és én meg azt mondtam hogy nem fogok vacsorázgatni miközben a lányunk itthon fekszik betegen és azért vagyok én az apja, hogy én vigyázzak rá.



2019. nov. 23. 03:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Senki részéről nem is volt bocsánatkéres? Nehéz erre hasznos tanácsot adni. Szerintem érthető hogy magányra vágysz. Lehet jobb is ha különváltok. Csak ne a gyerek igya meg ennek a levét.
2019. nov. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Rendőrség,gyámügy.
2019. nov. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezzel most mit akartál mondani?
2019. nov. 23. 05:27
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja mondani a kettesválaszoló hogy a párod nagyon eldobta a súlykot és te vagy a felelősebb szülő. Mi fajult el eddig, hogy ilyen kijelentést mert a száján kiejteni?! Ezek nagyon súlyos vádak, ilyennel akkor se dobálóznék, ha nagyon ormótlan módon elhanyagolna a párom...
2019. nov. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de mi alapján gondolta, hogy molesztálod a lányotokat? Csak azért mert sokat foglalkozol vele még senki nem mondaná rád. Félreérthetően viselkedsz vele?
2019. nov. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha titkolózás helyett inkább elmondanád a kedves barátnődnek az igazat, hogy gyerekként molesztáltak és azért futottál el tőle, mert ezzel a molesztálós szöveggel feltépte benned a sebeket. Ne hazudj se magadnak se neki tovább.
2019. nov. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Téged ki molesztált, kérdező? Sokáig tartott?

Sajnálom hogy ez történt veled. A barátnőd máskor is meggondoltalan és vagdalkozik ekkora vádaskodásokkal? Vagy máskor azért tud komoly lenni? Min veszektetek?

2019. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező voltál már terápián❓

Mert ha nem akkor még mindig beteg vagy. Ez nem múlik el. Hosszú idő terápiában is míg helyrejössz. Egy ilyen esetet meg már rég el kellett volna mondanod a gyereked anyjának. Tudnia kell róla. Nekem volt ilyen exem és ezt nem lehet elrejteni. Gáz tüneteket okoz.

2019. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen tüneteket okozott nála?
2019. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szemétség lenne, hanem óriási nagy hülyeség. Vegyél egy nagy levegőt, próbáld magad kicsit összekaparni, és a lányod érdekében rendezzétek ezt a helyzetet.


Ha elmenekülsz, azzal csak a párod paranoiáját fogod megerősíteni, és 100%-ra biztos lesz benne, hogy molesztáltad a lányod, és minden erejével azon lesz, hogy tönkretegyen. Ha ebből feljelentés lesz, akkor egy végeláthatatlan folyamat indul el, téged jól meghurcolnak, ártatlanul börtönbe is kerülhetsz. Aztán a végén hónapokkal, évekkel később hiába derül ki, hogy ártatlan vagy, addigra lelkileg mindenki tönkremegy, a környezeted és barátaid mind elfordulnak tőled. Ne csinálj hülyeséget, állj ki magadért most azonnal, mielőtt még késő lesz.


Első lépésben mondd el a párodnak az igazat, hogy mi történt gyerekkorodban, és emiatt különösen fájt, amit a fejedhez vágott, feltépte a régi sebeidet, és ezért menekültél el akkor. A gyereketek érdekében tisztázzátok az alaptalan vádjait. Nagyon nem vagyok benne biztos, hogy nektek együtt kellene maradni ezek után ... És én is hajlok afelé, hogy a gyereknek jobb helye lenne nálad, vagy legalább fele-fele alapon megosztva.


Szigorúan a magánvéleményem a párodról, hogy szerintem nagyon komoly gondok vannak a fejében. Ha az én gyerekem 39 fokos lázas beteg, eszembe nem jutna "lepasszolni" és szórakozni menni. Meg milyen ember az, aki ilyen súlyos vádat vág a párja fejéhez? Ha valaki engem vádolna meg hasonlóval, nem biztos, hogy valaha is meg tudnám neki bocsátani. El sem merem képzelni milyen érzés lehetett ez neked.

2019. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!