Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szemétség lenne eltűnnöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség lenne eltűnnöm?

Figyelt kérdés

Tönkrement a párkapcsolatunk. Azt kell tudni rólam hogy gyerekkoromban molesztáltak ami nagyon hosszan tartó lelki betegségeket eredményezett nálam és a hatása alatt voltam mindig is valamennyire. Erről a barátnőm nagyon keveset tud, csak annyit hogy voltam lelki beteg. Lett egy barátnőm és született egy lányunk. Így visszagondolva tényleg sokat foglalkoztam vele, de ezt akkor annyira nem éreztem, sőt még úgy hogy kevés időt töltök vele. Egy veszekedés közben azt vágta hozzám, hogy biztos azért foglalkozok vele kevesebbet mert molesztálom a lányunkat és a szexuális vágyaimat rajta élem ki. Én csak annyit tudtam kérdezni hogy mi? Ekkor beugrottak az összes emlékek és rosszul lettem. Elmentem hányni ő meg (gondolom nem tudta hova megyek) utánam szólt hogy azzal hogy menekülök elismertem hogy igaza van és az összes létező hatóságnál fel fog emiatt jelenteni. Rendőrségen, gyámhatóságnál. Azóta megint pánikrohamaim vannak és egyedül szeretnék lenni. Természetesen a lányomhoz rendszeresen visszajárnék és foglalkoznék vele, ezt a részét ne értsétek félre.



Egy kis kiegészítés:

Csak részben igaz hogy kevesebbet foglalkozok vele. Ez alatt olyanokra kell gondolni hogy például egyszer nem mentem el vele vacsorázni. Nagyon beteg volt a lányunk, 38,9 fokos lázzal feküdt itthon ő meg el akart menni vacsorázni mondván hogy éhes. Azt akarta hogy a húga vigyázzon a gyerekre addig és én meg azt mondtam hogy nem fogok vacsorázgatni miközben a lányunk itthon fekszik betegen és azért vagyok én az apja, hogy én vigyázzak rá.



2019. nov. 23. 03:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen traumát elszenvedetteknek többnyire kórosan kevés az önbecsülése. Ostorozzàk magukat megalázzàk magukat. Tudat alatt úgy érzik hogy megérdemlik ami velük történt. Gyűlölik magukat undorodnak maguktól. Az èn exem amiért semmire nem tartotta magàt irracionálisan féltékeny volt alaptalanul és hisztérikusan kiborult. Ràm vetítgette folyton azokat az érzéseket amiket ő táplàlt sajàt maga felé pl hogy èn biztos nem tartom őt férfinak holott ő nem tartotta magàt annak.

A lènyeg hogy az ilyen ember személyisége nagyon torzul. Gyerekként elvesztette a bizalmat a felnőttekben mert a szülei nem védtèk meg mert sokszor nem is tudnak róla. A molesztáló pedig visszaélt a helyzetèvel.

2019. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz eltűnni, van egy gyereketek. Most azt kellene tenned, hogy leülsz a barátnőddel, és tiszta vizet öntesz a pohárba. Elmondod neki, hogy mi történt, mit érzel. Ha nem tudja, hogy mi zajlik benned, honnan tudhatná, hogy megbántott? Ő csak annyit lát, hogy valami nincs rendben, és próbálja összerakni a dolgokat. Ha szereted annyira, hogy gyereket csináltál neki, akkor ne ez okozzon már problémát. Neked is jót tenne, ha könnyítenél magadon. Tudom, hogy milyen nehéz kimondani, rohadt egy szituáció ez, de muszáj, mert ezt egy olyan ember, aki nem tapasztalta, nem tudja helyén kezelni, ha csak félinformációi vannak.
2019. nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem viselkedsz furán, fèlreèrthetően a kislánnyal? Mert azèrt az igen furcsa, hogy pont ez a molesztálás dolog pattant ki a barátnőd fejèből, ès úgy, hogy nem is tud a múltad ezen rèszèről.

A másik, hogy ezt a nem foglalkozást se biztos, hogy ilyen vacsorára szitukra èrtette. A szexuális èletetek rendbe van?

2019. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A kérdésekre válaszolva.

Ő próbálkozott valaminolyasmivel ami bocsánatkérés lett volna de konkrétannem kért bocsánatot. Nekem a lányom volt az elsődleges prioiritás mindig de félreérthetően nem hiszem hogy viselkedek vele. Soha nem nyúltam úgy hozzá és nem is fogok. Ha így erre gondolok már az is undort fog él bennem hogy a lányom legyen akármilyen idős is, de még kislány is. Simán szeretem és szeretem ha ölelget, mert úgy érzem hogy azt a szeretetet ami kimaradt az életemből ő pótolni tudja. Az eset óta semmilyen szexuális kapcsolat nincs közöttünk.

2019. nov. 23. 13:58
 15/16 A kérdező kommentje:
Egy ismerős molesztált és elég sokáig tartott. Terápiára egy darabig eljártam, de nem igazán segített. Különböző szerek voltak a segítségemre. Arról ami történt nem szeretek beszélni. És ezek után vele még annyira sem akarok. Még szeretem de ezt soha nem fogom tudni elfelejteni vagy megbocsátani. Azóta is ez kattog a fejemben folyamatosan.
2019. nov. 23. 14:16
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Még az is lehet hogy a párodat is molesztálták, csak ő se beszél róla senkinek. Bár akkor neki is lettek volna lelki gondjai. Sokan nem mondják el ezeket. De az is lehet hogy hallott ilyenről, valaki mesélte neki, vagy olvasott róla és megmaradt benne a történet. De ha tapintatlan ember akkor vigyázz vele tényleg.
2019. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!