Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek is szemétség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is szemétség volt tőlem? Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés

A párommal 3 hónapot voltunk együtt. Elkezdett dolgozni. Ez a munkahely állandó éjszakàs műszak és nem volt időnk egymásra, mivel heti 1 szabad napja van, amit általában végig aludt, ahogyan a többi szabadidejét is (amit megértek). Én nem akartam azt, hogy miattam ott hagyja a munkahelyét, mert elég jól keres ott. Se magára, se rám/ránk nem volt ideje. Én ez miatt szakítottam vele, mert így nem láttam èrtelmét a kapcsolatunknak. Nagy szerelemről nem tudok beszélni, mert kevés idő telt el ahhoz, hogy az legyen, de nagyon szerettem/szeretem. Én hagytam, hogy azt csinálja, amit szeret, és amiből jól él. Önzőségnek tartottam volna azt, ha megpróltám volna rábeszélni arra, hogy lépjen ki. És miután szakítottam vele... nem

ment be dolgozni és ki van kapcsolva a telefonja. Ez ma történt. Hibásnak érzem magamat. Megbántam, hogy így döntöttem. Magamat hibáztatom, hogy szó nèlkül nem ment be dolgozni, nyilván más oka is lehet ennek, de most csak magamat tudom hibáztatni ez miatt. Lehet találtunk volna megoldást arra, hogy működjön így is... vagyis a párom az kérte, hogy vàrjak, legyek türelmes, de szerintem is működhetett volna, ha igazán szerettem volna.


2018. febr. 16. 00:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Es megis hogy mukodhetett volna, ha nincs rad ideje? Kihagyott egy napot, mert szomoru, na bumm nem fogjak kirugni es el fog mulni a rosszkedve is.
2018. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem volt szemétség, elvégre ez így tényleg nem kapcsolat.

Ha úgy érzed szereted, akkor megpróbálhatsz vele beszélni, hogy szereted őt, de ez így nem fenntartható, és valahogy balanszot próbáljon meg kialakítani a munka és a magánélete között.

2018. febr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Rengeteg ember önző egy kapcsolatban. Az a baj, hogy ha nem működik, a felek sérülnek. Sajnos a ti helyzetetek tipikus: A férfinek legyenek céljai és építse a jövőjét... Aztán, ha ezt teszi, akkor meg az a baj, hogy kevés az ideje.
2018. febr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Rosszul álltatok hozzá. Idő kell, mire az ember beleszokik az állandó éjszakázásba. De mire sikerül, ő is jobban be tudja osztani osztani az idejét.

Volt barátnőmnek még sose volt korábban olyan palija, aki éjszakásba dolgozott:D Elmondtam milyen, én ilyenkor hogy szervezem a napom, megszoktuk, megoldottuk. Mondjuk az nem állandó éjszakás volt, hanem folyamatos munkarend, de kb mindegy.

2018. febr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Legalabb igy talalhat valakit, aki tenyleg szereti, es ki fog tartani mellette, nem pedig elugrik az elso nehezseg elol.
2018. febr. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy hibás. Egyszerűen csak nem szereted. Valószínű ő sem téged. Ez még csak kezdö vonzalom volt.
2018. febr. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Mi volna a szemétség?

Mitől volt ez kapcsolat?

Milyen jövő?

2018. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hibáztál, ráadásul nem is jól kommunikáltad felé... próbáld menteni a menthetőt, ha tényleg szereted. Talán...
2018. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy hibás, 3 hónapos kapcsolat volt, ami ilyenkor még nagyon sérülékeny, még nincs kialakulva rendes kötődés stb. Ha már ilyenkor nem műkődik, nem tudtok egymással foglalkozni, akkor az ennyi. Ez így tényleg nem kapcsolat, hogy heti 7 napból 6-ot dolgozik, a szabadidejét meg átalussza. De amúgy beszéltetek erről, hogy ez így nem jó, és esetleg próbáljatok megoldást találni rá? Nem azt hogy hagyja ott a mhelyét, ha em valahogy máshogy programozza az alvását, hogy más is bele férjen a napba? Vagy csak magadba eldöntötted, aztán csá?
2018. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

En ugyanezert szakitottam. En 2 honap utan.

Folyamatos munkarendje volt, valtozo muszak (hol ejjel, hol du stb), heti 1 szabadnap.

En ezt NEM viselem el.

En nem igy akarok elbi.

2018. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!