Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ki a "vezetőbb" személyiség a komoly kérdésekben?

Figyelt kérdés
megbeszéltünk dolgokat az anyagi kérdéseket illetően mégis mikor barátnőmmel kisebb vita van, mindig azt mondja hogy megbeszéltük ezt vagy azt mégsincs úgy csinálva. Olyan mintha rám várna a "bevezetéssel"
2019. nov. 24. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Nàlunk ugy van hogy en irànyitok, csak ö azt hiszi hogy ö.

Amit akarok en el tudom ugy erni nala azt, hogy ö fogja kimondani es kezdemenyezni, teljes tudataban annak mintha az ö akarata lett volna.

2019. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*csak azert vagyok manipulativ befolyàsolo szépen rafinaltan, mert tapasztalatom, hogy egyenesen, nyiltan felhozott temakkal egyszerüen nem tudom a célom elérni a masiknal ha ö màst v mashogy akar. Marad a "rokaüzemmod" es legközelebb màr nyertem is. ugy, hogy azt hiszi ö akarta.


Anno marketingböl tanultam ezt. Egy termeket ugy tudsz eladni, ami nem is kell a vasarlonak, hogy igényt tàmasztasz benne rà es sajat maga fogja kerni azt.

Ezt egy elöado egy golyostollal illusztralta.

Odaadta a masiknak a tollàt hogy ezt add el nekem. A masik annyit mondott csak kerem irjon erre a papirra valamit. Es lam szüksege lett a tollra.


Valami ilyesmi megy a kapcsolatomban.

2019. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon rosszul kommunikáltok.

Nálunk nincsen ilyen, soha nem várunk egymásra, hogy na kezdjük már el csinálni. Már eleve azt is megbeszéljük mindig, hogy konkrétan kinek mi a feladata és ehhez tartjuk is magunkat. Ha csak annyi van megbeszélve, hogy "hallod költsünk már kevesebbet" abból sosem lesz eredmény ha nincsenek konkrétumok. Ti nagyon nem tudtok egymással kommunikálni, ennyi a probléma.

2019. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En

Minden kpacsolatomban en itanyitottam

Miert ?

Mert No letemre jobb problemamegoldo vagyok es realisabban latok mindent 😀

Mondjuk ez eleg ciki a pasikra nezve

2019. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én.
2019. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1es ezt hogy csinálod?
2019. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdés alapján mi a gond. Ha megbeszélitek, hogy havi 50-50 ezer forintot bedobtok mindketten a közösbe pl. és ő egy kicsit teszetoszább típus, akkor igenis kezd meg azzal a folyamatot, hogy másnap hazamész rámutatsz egy dobozra és azt mondod, hogy nézd! Ide tettem az 50 ezer forintot, amiről tegnap beszéltünk, te is ide teszed majd? Aztán következő hónapban megint elmondhatod, hogy beletetted az 50 ezret.

Sosem várok ilyen szempontból a páromra. Általában én vagyok a tevékenyebb nőként, a párom szeret ülni a dolgokon és gondolkozni rajta jó hosszasan, míg el nem felejti... :D Én emlékeztetem viszonylag gyakran a megbeszéltekre, de nem haragszom rá, mert tudom, hogy nem azért nem foglalkozik vele, mert nem érdekli, vagy ki akarja húzni magát a dolgok alól, hanem azért, mert ő ilyen lassú víz típus.

Ilyen szempontból a vezérszál általában nálam van, különben nagyon lassan haladnánk előre, de azért alapvetően együtt döntünk mindenben.

2019. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!