Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek egy nő miért nem örül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek egy nő miért nem örül? Nem azt akarják, hogy jól kereső párja legyen?

Figyelt kérdés

Egy remélhetőleg átmeneti állapotban vagyok egy átlagosan vagy még tán úgy sem fizető munkában. Jövő nyáron tervezem a váltást, akkorra van jelbe egy másik, sokkal jobban fizető hely, de persze nem 100%, hogy az enyém lesz sajnos.

A baj abból van, hogy meg is mondtam, hogy csak akkor folytatjuk a kapcsolatot, ha sikerül a munka megszerzése, mert így nincs értelme.


Nem azt a reakciót kaptam, amire számítottam.


Nagyon nem örült neki. Csak nem értem miért? Én az elejétől mondtam neki, hogy ez nagyon fontos, és nincs értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol a szülői házában meg albérletben nyomorgunk ötven éves korunkig.


Csak ha nem jön össze, akkor engedem neki is, hogy keressen valaki gazdagabbat, akivel értelme is van kapcsolatot meg családot építeni.


Szóval én neki akarok jót, és nem még nem szakítottam vele, csak tisztáztam, hogyha nem jön össze a munka, akkor fogunk.


Akkor mi is a baj?


2019. nov. 26. 12:24
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
44%
Kérdezô, a pénz tényleg fontos. De fel sem merül benned olyan megoldás, hogy együtt, közösen teremtsétek meg az anyagi jólétet a pároddal?
2019. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
78%

Ha lenne 3 gyereketek és téged kirúgnának akkor is ott hagynád a családod mert nem tudsz elég pénzt haza hordani?


Az a baja a barátnődnek hogy ő szeret és ha valakit szeret az ember akkor azt akkor is szereti ha a híd alatt él az a valaki.

Egy kapcsolatban nem a pénz a lényeg. Kell hogy megtudjatok élni de nem az a munka az egyetlen lehetőség.

2019. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%

"Csak ha nem jön össze, akkor engedem neki is, hogy keressen valaki gazdagabbat"


De kegyes vagy, Csillagom :)


Hadd áruljak el egy titkot: ha a barátnőd az a típus lenne, akit a pénz érdekel, akkor már réges-rég fogott volna magának pénzes pasit. Az engedélyed nélkül.


Ő nem az a fajta. Az ilyen lányoknak pedig sokszor rosszul esik, ha "aranyásó"-nak bélyegzik őket.

Te ezt csináltad.

2019. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Az ő terveiről kérdezted őt, hogy hogyan szeretne élni mik a tervei a kapcsolattal?


Értem hogy igyekszel neki megadni minden lehetőséget és jót és így magadnak is, de mi van ha neki a jó és a lehetőség mást jelent és ha veled van (akit szeret) neki az elég és a környezet és lehetőségek azok másodlagosak..


Azért ez elég erős kijelentés részedről és nem csodálkoznék ha a lány megbántva érezné magát

2019. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Igazság szerint ti most kinek hazudtok? Magatoknak vagy egymásnak? 🤔🤔

Nekem fölösleges.


Most a "bűnöm", hogy őszinte vagyok, amiről mindenki azt vallja, én is, hogy a párkapcsolatok alapja. Annyit mondtam, hogy nincs értelme tovább csinálni, ha ilyen szarul fogok keresni a továbbiakban is. Magamat gond nélkül eltartom, de épeszű ember ennyi pénzből (nettó 230) még macskát se tart, nem, hogy családot.

OK, lehet a van aki a putrisorról ír, hogy "legyen ez is elég meg lehetne rosszabb" csak én ennél kicsit többet szeretnék, nem sokkal, csak túllépni a "ócska ház, szar kocsi gyerek meg felét se kapja meg annak, amit szeretne" formulán, amiben a nyaralás kimerül a "leménk a teszkóba havonta" szintjén.


Ennyi erővel, akkor verhetném is, nem? Elvégre ha csak havi két nagy pofont osztok ki, az mégis jobb annál, hogy véresre verem részegen, mert van, aki úgy él és az is, hogy szereti a párját.


zárszó egy kérés, nehogy valaki Daniel Goleman agymenésével az EQ-val jöjjön, mert én azok közé tartozom, aki a falra mászik ettől a "tudományos" szakkifejezéstől és elég szomorú, hogy sajnos a mainstream, hogy felkapta ezt, csóró pszichológia így is kapja mostanság a pofonokat, nagyon szomorú, hogy ilyen kifejezések megfogják a nagyérdemű figyelmét.


A lényeget azért megtanultam, többet ide kérdést nem írok ki.

2019. nov. 26. 20:46
 16/37 anonim ***** válasza:
68%
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye :)
2019. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
69%

Hó kérdező, te tényleg nem vagy normális.

Szerencsés a csaj, hogy még időben kiderült.

2019. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
70%

Az agyaddal van baj. Sajnos súlyosan.


Azért is, mert törölteted. Annyira buta pasi vagy mint a föld.


Kevesebbnek érzed magad? A munkádért szeressen vagy magad miatt?

Semmi, de semmi jóérzés nincs benned.

2019. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
75%

Azta.

Csak hogy tudd bár valószínűleg nem olvasol több választ.

Nem szereted. Ha meg is kapod a munkát akkor is szakítsatok hogy olyan társat találhasson aki hozzá illik.

Szerintem te nem is vagy képes arra hogy szeres másokat.

Merre élsz? Ilyen ember közelében nem szívesen laknék.

2019. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
17%

Elég nehéz a nőkön kiigazodni, máskor az a bajotok, ha egy pasi nem akar eltartani, a kérdező aki egyébként egy ócska papucs szerintem, még ebben is ki akarja nyalni a barátnője fenekét, hogy még szakít is vele, ha nem tudja biztosítani, amit a csaj szeretne, de ti még ezért is neki mentek. Megkérdezhetem, hogy akkor milyen férfit is akartok? Azt akarjátok, hogy tartson el titeket, ezt értjük, ha valaki nem tudja eltartani a barátnőjét és ezért szakítani akar, akkor meg az a bajotok?

Tessék már eldönteni, hogy miért utáltok minket!!!!!

2019. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!