Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek egy nő miért nem örül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek egy nő miért nem örül? Nem azt akarják, hogy jól kereső párja legyen?

Figyelt kérdés

Egy remélhetőleg átmeneti állapotban vagyok egy átlagosan vagy még tán úgy sem fizető munkában. Jövő nyáron tervezem a váltást, akkorra van jelbe egy másik, sokkal jobban fizető hely, de persze nem 100%, hogy az enyém lesz sajnos.

A baj abból van, hogy meg is mondtam, hogy csak akkor folytatjuk a kapcsolatot, ha sikerül a munka megszerzése, mert így nincs értelme.


Nem azt a reakciót kaptam, amire számítottam.


Nagyon nem örült neki. Csak nem értem miért? Én az elejétől mondtam neki, hogy ez nagyon fontos, és nincs értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol a szülői házában meg albérletben nyomorgunk ötven éves korunkig.


Csak ha nem jön össze, akkor engedem neki is, hogy keressen valaki gazdagabbat, akivel értelme is van kapcsolatot meg családot építeni.


Szóval én neki akarok jót, és nem még nem szakítottam vele, csak tisztáztam, hogyha nem jön össze a munka, akkor fogunk.


Akkor mi is a baj?


2019. nov. 26. 12:24
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

27! Tévedésben vagy, nekem nincs pénzem, nincs is barátnőm. Ennyire egyszerű.


""Kérdező, szerinted mi lenne ha párkapcsolatok csak nettó félmillás fizetés esetén jönnének létre? Nézz már szét magad körül könyörgöm."


Csak mert én kíváncsi lennék mi a véleményed erről :D"


Szétnézek. Elmondom mit látok. Szomszéd srác Hollandiában dolgozik villanyszerelőként, többet keres ennél. megyek tovább másik utcabeli, most újította föl a házát, az utcán akkora terepjáró, hogy a kukásautó is alig fért el tőle. Harmadik pofa kamionozik 2500 eurót keres. Nekik van családjuk vagy barátnőjük. A többi 20-40 közötti, aki nem keres ennyit és ismerem, azok fele maga van másik fele meg meg képtelen normális kapcsolatot kialakítani.

Az, hogy a nők a pénzre mennek sosem volt kérdés.


"Amúgy csak bennem merült fel hogy a 26. az a kérdező?"


Bennem is felmerült, csak tudom, hogy nem így van.

2019. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

#30! Hagyd a tények makacs dolgok, válaszoltam rá.

Másban is felmerült, hogy te írtad a #27,#28. választ?

2019. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
81%

Ó hát azt bármibe lefogadtam volna, hogy körülötted csak a milliomosoknak van párjuk :D :D

Csak tudnám honnan az a sok gyerek, akik átlagosabbnál átlagosabb családba születnek.

Meg milyen "fura" hogy aki nem ilyen frusztrált szerencsétlenség mint te az nem ezt tapasztalja amit te írtál.

További kellemes önnyugtatást.

2019. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

33! Aki tele van pénzzel, annak lehet kapcsolata, az természetes, hogy nem frusztrált, az nem ezt tapasztalja.


További kellemes önnyugtatást, hogy bárkinek lehet.

2019. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
86%

Én meg ismerek olyanokat többet is akiknek van pénze. Van jó munkája de nincs kapcsolata.

Na akkor neki miért nincs??


Nekem szar munkám van keveset is keresek még a nettó 200-at se kapom meg havonta.

De képzeljétek el van feleségem és már régóta boldogan élünk együtt.

Meg élünk. Van állatunk is (úgy tűnt ez valamiért lényeges) és boldogok is vagyunk.


32.

Nem csak benned.

Szerintem is ugyan az.

Nagyon gyanús az alak. Én szemmel tartom a biztonság kedvéért. Úgy hogy te meg nyugodhatsz.


A minden nő pénzéhes pártiaknak.

Igen vannak pénz éhes nők ez tény.

De hiszitek vagy sem attól még létezni fognak olyan nők is akik nem pénzéhesek. Nem ismeritek az összes nőt a világon.

Rengeteg ember létezik és különbözőek és mind más.

Attól még hogy nem láttam életemben vombatot (ez egy létező állat ha valaki nem tudná) attól még tudom hogy létezik és attól még hogy te azt hiszed attól nem lesz a föld lapos.

2019. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
43%

65%os látom te semmit nem fogtál fel abból amiket leírtam. Veled olyan vitázni, mint egy galambbal sakkozni: ledönti a bábukat lexarja a táblát majd közli ő nyert.

Reménytelen vagy.

2019. nov. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, azért kérdeztél, mert nem értesz valamit.

Azt mondtad a kedvesednek, hogy ennek így nincs értelme.

Nem örült neki.

Én tökre értem.

Remélem jövő nyárig talál valakit, aki szeretni fogja.

De te azt se fogod érteni, az fix.

2019. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!