Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam, erre letiltott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, erre letiltott, miért?

Figyelt kérdés
Elég csúnyán összevesztem a barátommal.. mérgemben azt mondtam, hogy végeztem vele, többet látni sem akarom. Egy hétig nem kerestük egymást, de én megbántam, hogy szakítottam vele. Fel akartam hívni, de letiltott mindenhonnan. Nagy nehezen tudtam neki üzenni a tesója segítségével, hogy ezt miért csinálta. Azt mondta azért tiltott le, mivel én kidobtam őt... Most ez mit jelent? Van esély rá, hogy megbocsásson? Ha ezt üzente és nem azt hogy hagyjam békén, akkor még szerethet?
2019. nov. 26. 23:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Így azért már más a dolog fekvése. Ha hanyagolt es ilyne szinten szarik rád, akkor menjen a fenébe. Ez egy barom, meg annyi esze sincs, h kommunikáljon.
2019. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!