Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik megoldás arra hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik megoldás arra hogy ne érezzek ilyet?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni mert lassan tönkremegyek ebbe. Párommal együtt élünk,nekem is és neki is van már külön élő gyermeke. Mindketten lányok. Eleinte örültem is milyen jó hogy lánya van,hiszen lehetnénk barátnők akár,de nem úgy alakult. Lánya a néhai kapcsolattartáskor nagyon udvarias ugyan,de azon kívül mintha nem is léteznék. Lassan alakult ki de egyre rosszabbul esik hogy párom ha telefonon is beszél vele mindig annyira kedves,a lánya bármit tesz mindig megértő vele. Kéréseihez alkalmazkodik,akár az én rovásomra is. Ilyenkor teljességében második számúnak érzem magam lányával szemben. Mikor beszél vele abban annyi szeretet van,annyi elfogadás. Bezzeg nekem nyújtani kell dolgokat azért hogy szeressen. Ez nagyon rosszul esik. Párom lányomat elfogadta,ott nincs probléma,de az én gyerekem figyelembe szokta venni páromnak hogyan jó. Az ő lánya pedig csak párommal beszéli meg a dolgokat. Kérlek titeket ne bántsatok azzal hogy nem vagyok normális,én is érzem itt nagy a baj. El kellene fogadnom hogy egy embernek gyereke az első,még ha nagy is. Én mégis sokszor ezen vitatkozom párommal,lányával miért beszél olyan szépen,vele mindig kedves és elfogadó,míg velem szokott vitázni és elvárásai vannak felém. Hiába szeretnék nem tudok mást érezni csak azt hogy hasonlítgatom a lánya iránt érzett szeretetét ahhoz amit irántam érez. Normális vagyok,bár lehet már mégsem? Kérlek segítsetek megérteni miért érzek ilyesmiket.
2019. nov. 27. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy neki a lánya az első, az teljesen normális. Arról írnál több infót, hogy veled hogy viselkedik, milyen elvárásai vannak? A lányáról eltekintve milyen a kapcsolatotok?
2019. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyén gondolkodsz. Az te UGYANANNYIT kell érj a szemében mint a lánya. Nincs rangsor, vagy kuka. Kiváltképp, hogy felnőtt. Ha kicsi lenne talán lehetne tolerálni, hogy nem, bár akkor sem a végtelenségig. Oldja meg a helyzetet, beszélj vele vagy te jobbra ő balra.
2019. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen elvárások? Gondolom mint más együtt élésben. Főzzek,takarítsak,legyen rendszeres szex. Talán az is a baj hogy nekem már nem élnek a szüleim,azt érzem páromtól várnám azt a feltétlen szeretetet amit tőlük kaptam. Rossz érzés hogy míg lányának semmit sem kell nyújtani azért hogy ezt a szeretetet megkapja,nekem igen. Tudom ez nem normális. Én is imádom gyerekemet,de ő más,figyelembe veszi párom igényeit is. Míg az ő lánya úgy érzem csak azért kedves velem és fogad el hogy apukája ne érezze magát egyedül. De fontos dolgokban levegő vagyok,mintha nem is léteznék. Ők ketten megbeszélik,én meg természetesen fogadjam el.
2019. nov. 27. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az èn kapcsolatokban nincsenek ilyen elvárások. Úgy vègezzük a dolgainkat, ki hogy mikor èr rá jobban ezt meg azt megcsinálni. Ő mit csinál? Csak mert fèrfi nem kène mentesülnek a háztartási munkák alól. Pláne hogy ettől teszi függővè a szeretetèt, hogy te ezekben hogy remekelsz....

Vannak nálatok bajok, ès elsősorban nem veled.

2019. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked is van gyereked, tudnod kéne hogy (jobb esetben) a szülő szemében az első a gyereke lesz. A gyerekét az ember mindig feltétlenül szereti (szélsőséges esetektől hogy gyilkos meg ilyesmik tekintsünk el).

A kapcsolat az más. Egy kapcsolatot életben is kell tartani. Az ilyesfajta érzelmek (szerelem, szexuális vonzalom) mulandóbbak.

A lánya meg ha nem bunkó veled, alapvető tisztelet megvan nem értem mit kéne veled foglalkoznia.

A párod az apja/anyja vele van szülő-gyerek kapcsolatban nyilván elsősorban ő fogja érdekelni.

El kell fogadni hogy téged sosem fog ÚGY szeretni mint a gyerekét ,mert az másfajta szeretet. nyilván te is máshogy szereted a lányodat mint a párodat.

Tök felesleges összehasonlítgatni. És igen a kapcsolatokon dolgozni kell hogy fennmaradjon a szerelem, szenvedély.

A szülő-gyerek kapcsolatba a feltétlen szeretet bele van kódolva.

2019. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!