Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba hogy nem tudom elfogadni a gyerekét? Elhanyagolva érzem magam miatta

Figyelt kérdés
25N 36 F
2019. nov. 27. 16:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Persze de énrám még ennyi ideje sem jut sokszor ,az nem számít?

Szeretem ,de ezt Nemtudom elfogadni...

2019. nov. 30. 15:12
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
A kisgyerekekre nem jellemző, hogy órákig elvannak magukban, amíg a szülők egymással vagy legalább magukkal törődnek. Úgyhogy ha max. ovis korú, teljesen normális és általános, hogy amikor jelen van és ébren van és nincs leszedálva egy képernyő elé, valamivel rövid időközönként foglalkoztatni fogja az anyját és még igényli a fizikai közelségét is. Ez nem azt jelenti, hogy örökre így marad, és azt sem, hogy a gyerekébe lenne a nőd szerelmes.
2019. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha ez nem volt egyértelmű én vagyok a nő ,és a parome a gyerek az előző kapcsolatabol ,7 éves kisfia van.
2019. nov. 30. 17:45
 14/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem, korban sem illik hozzád. Egy maximum 30 éves illene hozzád, akinek nincs gyereke. Gondolom nem vagy elég csinos hozzá, hogy fiatal partnert találj, ezért vagy egy több mint 10 évvel idősebb férfival. De ez sem mentség arra, hogy gyűlölsz egy 7 éves gyereket és el akarod szakítani tőle az apját.
2019. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Számtalan fiatalabb pasi akart velem összejönni, és volt is kapcsolatom fiatalabb partnerrel de nem jöttek be valahogy nem éreztem jól magam velük.


A gyereket se gyűlölöm, Nemtudom ezt hol olvastad , csak bosszantó,hogy háttérbe vagyoo szoritva miatta és ha ő nincs ott minden fantasztikus ahogy azt megálmodtam olyan!!’

2019. dec. 1. 19:19
 16/18 anonim ***** válasza:

#15, de VAN, sőt lesz is.

A kornak ehhez semmi köze.

Szerintem ne az álmaidban élj, hanem a lehetőségeid között.

2019. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Valaki akivel más téren minden klappol,emiatt nem akarom eldobni.

Végülis csak kéthetente pár nap.

2019. dec. 1. 20:46
 18/18 anonim válasza:

Amúgy a gyereknek is tök szar, ha utálja a mostohaanyukája/apukája.

Vérszerinti apukámat csak nagyobb ünnepekkor van lehetőségem látni, mert amúgy folyamatosan dolgozik, vagy az új családjával van, azon kevés alkalmak adtán, amikor meg látom, jön a mostohám, és a nyakamba rakja a gyerekét, hogy vigyázzak rá, nehogy lehessek a családommal, és nagyon bunkó velem, mert féltékeny. Nem tehet róla a gyermek, kérlek ne felejtsd el. Egy egész életet megváltoztathat a mostoha hozzáállása a gyermekhez.

2020. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!