Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak még rá?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Kb.2 hónapja meghalt a volt a nője, és azóta egyáltalán nincs szex. Ő nem is kezdeményez, ha én kezdeményezek is, vagy fel sem áll neki,vagy 1 perc után le is lankad és mondja, hogy inkább hagyjuk, most nincs hangulata ilyesmihez. Én már kezdem ezt unni, meddig mehet így tovább? Mennyi időt adjak még neki?
2019. nov. 27. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Tobbet ...
2019. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Az írásodból sugárzik a gyűlölet. Ezt nem sértésnek szánom, szimplán csak látszik.

Hogyan halt meg?

Es azt gondolom ez valahol érthető. Hiába hogy ti együtt vagytok egy ideje, attól még az ex a múltja egy része, az életének egy darabja aki egykor fontos volt a számára. Pláne ha nem haragban váltak el anno, akkor érthető.

A gyász meg teljesen szubjektív, mindenki máshogy éli meg. Lehetnél toleránsabb is a barátoddal szemben, különben ezt a fene megette.

2019. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogy legyek toleránsabb?


Már 2 hónapja várok. Vannak igényeim/szükségleteim. Azokkal mit csináljak amíg ő gyászol?


Amúgy felkötötte magát a csaj.

2019. nov. 27. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy bűntudata van az öngyilkossága miatt? Amúgy meg úgy legyèl toleránsabb, hogy emberek vagyunk. Nem csak a szüksègketeinknek kellene vezèrelnie.
2019. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Ó, így érthető, hogy öngyilkos lett az exnő.


A barátodnak valószínűleg most eszében van minden apró vita/súrlódás/feszültség ami köztük volt, és bűntudata van.


Nem is tudom, hogy ez most egészséges vagy kóros állapot-e nála. Egyrészt persze mindenki megszeppenne ilyenkor,érez minimális bűntudatot. De hogy ilyen kihatással legyen az életére, abban nem vagyok biztos, hogy normális.


Alapvetően addig várj, amíg jónak érzed.


De én várnék, még kb.1 hónapot és ha utána sem javul, akkor pszichológusra buzdítás és szakítás. Merthogy ha nem javul a helyzet,akkor ez egy hosszabb,komplex folyamat lesz, ami évekig is eltarthat. Annyit gondolom nem szeretnél várni.

2019. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Próbálj vele beszélni erről. Nem direkt csinálja, tudod. Ha ekkora a csapás, hát ekkora.

Lehet hibásnak érzi magát, lehet, hogy még mindig szerette. üresben várni nem érdemes, eltarthat akármeddig. Ha nem nyitott a megbeszélésre, orvosra, akkor a szerint dönts, hogy mennyire fontos neked ő? Azt látom, nem túlzottan.

2019. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon szeretheted, ha ennyire nem érted meg őt... szakits vele, semmi értelme ennek
2019. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!