Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elfogadás nálad mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elfogadás nálad mit jelent?

Figyelt kérdés

Nálam az alap természet (pl.kedves vicces gondoskodó stb) jelenti azt amit el kell tudnom fogadni, viszont a szokásait( házimunkához hozzáállás, pénzkezelés, szokások) azt már nem kell tudnom elfogadni.


Ugyanis barátnőm azt mondta én nem tudom őt elfogadni ugyanis ma szóvá tettem egy két nem tetsző dolgot.


2019. nov. 27. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Én nem jövök olyannal össze, akinél van olyan, amit nem tudok elfogadni. Tudom, hogy a többség uncsizik, és kell a dráma a mindennapokban, de én el tudom magam foglalni.
2019. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
"Elfogadás" nem létezik.
2019. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
53%
Nálam azt jelenti hogy elfogadtam hogy egy örök lúzer vagyok, és soha nem lesz csajom :)
2019. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Engem az életben nem fogadott el senki, úgy értem, hogy SENKI, még a rokonaim sem. Csoda, hogy megőrültem? Nem.
2019. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy kapcsolatban valamit elfogadni meg tolerálni kell az régen rossz. Nem a megfelelő emberrel vagy ebben az esetben. Nyilván senki nem tökéletes de ha olyan tulajdonságai vannak a párodnak amiket csak azért tudsz elfogadni (bár nem tudod egyébként elfogadni csak tolerálni az ilyesmit) mert megerőlteted magad akkor nem egyezik az értékrendetek, nem vagytok egymáshoz valók.
2019. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

#5

Amit írsz, az b..romság. Hisz, ugye mindenkinek vannak hibái, és negatív tulajdonságai.

Na már most, összejössz egy nővel, minden oké, viszont van egy-két rossz tulajdonsága, ami téged ugyan zavar, de elfogadod őt, mert ő ilyen.


Az a baj, hogy sokan az elfogadás szó jelentésével sincsenek tisztában és olyan h..lyeségeket hordanak össze, mint az 5-ös.


Ha valakit szeretünk, akkor hibáival együtt szeretjük és elfogadjuk őt ilyennek, nem akarjuk megváltoztatni.


Kérdező: a szokásokat miért is nem? Pl. ha ő reggelente szeret mozogni, mert neki ez a szokása, akkor ezt miért nem tudod elfogadni? Ez is hozzátartozik az ő életéhez, ez is ő maga.

2019. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az elfogadás az elfogadás. Nincs ezen mit magyarázni. Olyannak szereted a másikat, amilyen. Nem akarod megváltoztatni, a saját elképzeléseid szerint faragni, hanem egyszerűen csak szereted őt. Feltételek nélkül. Az megint más kérdés, hogy valakinek saját igénye-e a fejlődés.
2019. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenkit elfogadok tisztes távolságról, de közülük nem mindenkit szeretek. Ez így természetes.


Akit szeretek, azt azért szeretem, mert olyan, amilyen. És a milyenségével úgymond garantál felém olyan dolgokat, amik mellett toleráns tudok lenni a nekem nem tetszőket illetően (amíg át nem billen). Akit szeretek, akiben megfogott valami, ami miatt nekem úgymond megéri rá tekintettel lenni, azzal tudok kompromisszumot kötni, ha látom, hogy neki sem célja betartani nekem és önhatalmúan befenyíteni, hanem ő is hoz egy számára kompromisszumos döntést. De ha erre nem látok hajlandóságot és nem érzem, hogy ő is megteszi értem, amit én megteszek az adott helyzetben, hanem csak befeszül, akkor nem látom értelmét annak, hogy toleráns legyek.

2019. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Anyósomat is elfogadom, de azért itthonról egy hét után kivágnám :D
2019. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindig is úgy gondoltam, hogy nem a jó tulajdonságok alapján választunk párt, hanem a rosszak alapjá. Gondolj bele, lehet bármilyen kedves valaki, ha mondjuk neked gyilkos tulajdonság a szétszórtság ami pont rá jellemző.

Vannak rossz tulajdonságok az emberekben amik viszont elfogadhatóak, sőt vannak amik kellenek ahhoz, hogy görbe tükröt tartson nekünk.

Az elfogadás nálam nem a másik alaptermészetéhez köthető hanem a viselkedéséhez. Elfogadni a tényt, ha egy nap nem tudja kihozni magából a legtöbbet és ott lenni mellette, hogy másnap sikerüljön.

2019. nov. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!