Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? A történetem lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viksaaaa kérdése:

Mit tehetnék? A történetem lent?

Figyelt kérdés

A sztori:


Van egy barátnőm (akivel már élettársak vagyunk 3 hónapja) és 6 hónapja vagyunk együtt. Viszont a szexuális életünk nagyon rossz, szinte nincs is.

A kapcsolat elején nem volt gond , azonban a kezdetétől számítva rá 1-1,5 hónapra nagyon kimaradtak az együttlétek. Amikor augusztus elején

összeköltöztünk, 1,5 hónapig nem volt semmi szex. Ha célzok rá az a baj, ha kezdeményezek az a baj. Aztán a 1,5 hónap után beszéltem vele, hogy ez nagyon rossz a kapcsolat, a lelki állapotom és testi egészségem szempontjából. Akkor meglátszódni tűnt a dolog, azonban nagyon erőltetett volt, és 1 hét után megint kimaradt teljesen mostanáig, 3,5 héten keresztül. A minap már leültem vele beszélni, hogy ez már depresszív állapotba kerít lassan, főleg így, hogy együtt és élünk. Állítása szerint a múltban nem volt gond , mindig rá volt hangolódva, volt, hogy sűrűn azonban előttem volt egy 14 hónapos kapcsolata mely során a srác tétlensége miatt, semmi szexben nem volt része a fent említett 14 hónap alatt. Viszont ez több mint 1 éve volt.

Szeret engem, én is őt, nem is jár össze mással, de mivel ő 21 én 25 a fiatalságunknak részese kéne lennie a rendszeres szexnek, pláne "friss" élettársakként.

Már bírom ezt sem lelkileg, se testileg. Szükséges a szex.


Mit tudnék tenni? (A komolytalan csald meg válaszokat hanyagoljuk.)



2019. nov. 28. 11:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
62%
Lehet a gyurutol nincs libidoja. Térjetek át ovszerre, ha úgy se megy, akkor új kapcsolat...
2019. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. És ez mennyi idő alatt változhat?
2019. nov. 28. 15:43
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért idő kell, míg a hormonok helyre állnak. Pár hónap.


De nem biztos, hogy emiatt van, viszont az ilyeneknek megvan ez a mellékhatásuk, úgyhogy lehetséges.

2019. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Akkor beszélek vele. Köszönöm!
2019. nov. 28. 16:26
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
Ez elég reménytelen, bocs.
2019. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem érzem annak. A hüvely gyűrűt eltávolítottuk ..
2019. nov. 29. 17:50
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akármennyire szeretitek egymást idővel a kapcsolatra fog menni. En nő vagyok régebben volt egy ilyen kapcsolatom és sajnos akárhogy szerettem is végűl elhagytam. A szexuális együttlét is a kapcsolat alapja mint sok minden más is. Ha valamelyik ebből nem működik nincs kompromisszum akkor ami nem emel fel azt hagyni kell. Nem bántam meg azóta sem! Érdemes elgondolkodni nagyon ezen mert idővel belebetegszel lelkileg mindenhogy. Én átéltem tudom miről beszélek! Mindenesetre próbald még menteni amit lehet ha nagyon szereted, de a vége sajnos ennek az lesz hogy rámész idegileg!
2019. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
#16, hajrá! És kívánom, hogy ez megoldja a dolgot!
2019. nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Eddig pozitív amit látok! Köszönöm!
2019. dec. 3. 11:16
 20/30 anonim ***** válasza:
73%

Csak 1,tipp de 5 ös válaszod is lehet gond. Sok nő szereti ha egy pasi jól megcsinálja nem kérdezget.

Másik tipp szakember de gondolom írták már. Bár ennyi idő után....

2019. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!