Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napi utazás nem jókor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napi utazás nem jókor?

Figyelt kérdés

Úgy alakult hogy véletlen megtudtam bnőm valentin napi utazást vett nekem 4napra.

A gond az hogy elég zűrös a február munka terén. Nem biztos h megoldható hogy el tudjak menni. Próbáltam neki jelezni -úgy mint aki semmit nem tud- h mit vett h a febr.nem igazán jó..Erre mondta h ő megkérdezte nov.végén h jó e az az időpont és akkor azt mondták h jó és ő nem fogja lemondani a meglepetésem.


Vannak gondok a kapcsolatunkkal de nem érti h nem igazán jó az az időpont..


2019. dec. 2. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem jó? A főnöknek muszáj játszani a csicskát? Vagy nálatok nincs 30 kivehető szabadnap egy évben?


Komolyan nem értem, mikor emberek a munka miatt hisztiznek, hogy nem érnek rá. Nálunk délután 6-kor mindenki feláll és megy haza, ha fene fenét eszik, akkor is. És ugyanez van a szabadnapokkal is. Én nem bírnám elviselni, hogy belepofázzanak a magánéletembe és szórakozzanak az időmmel. Ezt enyhébb formában közöltem akkor is, mikor ide felvettek. Szeretem a munkám, de amikor én kilépek innen, akkor a céges számom tulajdonképpen nem él és mindenki ott rohadjon meg vagy álljon fejre, ahol akar, én nem dolgozom egy percnél sem tovább.

2019. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de családi vállalkozásunkban dolgozom.
2019. dec. 2. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pláne. A család nem bír nèlkülözni 4 napra? Ugyan már! Ezen tènyleg nincs mit èrreni, kifogás..kifogás... Vagy csak qrva nagy csicska vagy, hogy a saját családodnak nem tudod megbeszèlni, hogy szeretnètek elutazni pár napra. Nonszensz!
2019. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pláne, hogy családi vállalkozás...na ne szórakozz. Én inkább úgy érzem, hogy te egyáltalán nem akarod azt a közös utazást. Mert ha szeretnéd, akkor nem azon gondolkoznál , hogy miért nem tudsz elmenni hanem azon, hogy tudnád megoldani. Ugye??
2019. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te vagy nem akarod, vagy csicska vagy. Ne viccelj már, pont hogy családi vállalkozásban jobban meg tudja az ember oldani ezeket.

Vicc, hogy már megint a bnőd a szr, amièrt nem èrti meg, hogy anyucika nem engedi el pici fiát pár napra...

2019. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Jaj ne, már megint te...
2019. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!