Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátom baja, hogyha már az is zavarja, hogy én moziba megyek a barátaimmal, amíg ő dolgozik?

Figyelt kérdés
Ha rajta múlna, folyton együtt lennénk. Ami eleinte aranyos volt, 9 hónap után kicsit már fullasztó. Minden nap szeretne találkozni, munkaideje után. Nekem heti háromszor pilatesem van, és csak 7-től érek rá, nem fél öttől, ez nálunk állandó vitaforrás. Szeretne együtt sportolni, de amikor javaslok neki valamit, visszakozik. Ha a munkaszüneti napot nélküle töltöm, duzzog, hogy ő otthon unatkozik. Most az a baja, hogy őt behívták dolgozni szombatra, én pedig kihasználtam a lehetőséget és elmentem barátnőzni, együtt ebédeltünk és moziba mentünk. Délután meséltem neki, hogy mit csináltam szombaton, és az volt a baja, hogy miért nem vele mentem moziba, miért barátnőkkel, miért nem vártam őt meg. Mondtam neki, hogy pont azért szerveztem programot, mert nem akartam nélküle otthon unatkozni, ráadásul egy olyan film miatt duzzog, amire nem tudtam volna elrángatni.
2019. dec. 2. 10:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Azt nem írtad vele mikor vagy?? Azt írtad,hogy pilatesre jársz. Ide mész oda mész. Találkozniból úgy érzem nem laktok együtt? Este meddig érsz rá??
2020. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hétvégente az övé vagyok, kivéve ha dolgozik, akkor többnyire hazamegyek. Hétköznap heti 2-3 alkalommal találkozunk
2020. szept. 26. 19:57
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy jó ahogy csinálod!!! Túl jó is vagy hozzá.
2020. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még együtt?
2021. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Istenem, csak félrement. Azóta szakítottunk, mert több ilyen eset is

lett. Amúgy igen, nem bírta elviselni, hogy nekem vannak barátaim, neki nincsenek. Àllítólag amióta lettek barátai, normális lett, csak emlékszem rá, amikor velem volt, és kiszerettem belõle.

2021. nov. 16. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!