Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom valaha is megfog komolyodni, ha ő ilyen?

Figyelt kérdés

A párom nagyon szeret gépen játszani játékokkal, és minden hétvégén az a programunk, hogy ülünk a szobájában, ő játszik, néha együtt is valamit, de én baromira unom. Nem nagyon szoktunk kimozdulni, max annyira, hogy elmegyünk a lidlbe..... arra is nehezen tudom rávenni, de örülök, hogy legalább annyira is sikerül kimozdulni. Mondjuk kb. 3 havonta elmegyünk egyszer moziba meg Burger Kingbe.... Neki ez teljesen rendben van, én persze szeretnék kimozdulni, ilyenkor mondja, hogy akkor találjak ki valamit. Vagy múltkor azt mondta, hogy hát de most voltunk mozizni... (3 hete).


Hogy találjak ki bármit is, ha neki nincs hozzá kedve? Hétköznap nem tudunk találkozni péntek kivételével, mert mindketten dolgozunk, de pénteken meg általában fáradtak vagyunk, szóval csak a hétvégénk van, amit együtt tölthetünk. Mondtam már neki, hogy szeretném, ha néha elhívna randira, de olyankor azt mondja, hogy hát de nincs hova menni... Hétköznap meg csak addig ír nekem facebook-on, amíg dolgozik. Ha otthon van már, akkor nem nagyon, mert játszik, én meg ilyenkor tudok beszélgetni vele, de nem piszkálom, hogy velem foglalkozzon. Csak az a bajom, hogyha én nem írnék neki, akkor nem is beszélgetnénk. Nem tudom, hogyan beszélgethetnék vele komoly témákról, mert őt nem nagyon érdekli.


Meg kezd elegem lenni, hogy állandóan fogdos. Mondom neki, hogy ne csinálja, mert nem esik jól, de folytatja. Meg nem látom benne a gondoskodó férfit, aki egyszer jó apukává válna (mert egyszer szeretnék családot alapítani).


Ha ő ilyen... meg fog komolyodni? Mit kéne tennem, hogy segítsek neki komolyodni? Persze nem akarok semmit sem ráerőltetni, de ez szerintem akkor sincs jól...


Ő 23 éves, én meg 24 vagyok.


2019. dec. 2. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%

"Ha ő ilyen... meg fog komolyodni?" Úgy 10 év múlva talán, de az se garantált. Megvárod?

"Mit kéne tennem, hogy segítsek neki komolyodni?" Semmit nem tehetsz.

2019. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%

#4 (21:45)-tel értek egyet, ha szereted (márpedig gondolom nem unalomból vagy vele), beszélgessetek először komolyabban a problémáról, és próbáljatok valamit programozni, hátha... Aztán ha esetleg nem jönne össze, akkor sajnos kalap, kabát. Nem egy életszakaszban vagytok akkor, vagy egyszerűen csak nem illetek össze.

Én azért szurkolok nektek.

26/N

2019. dec. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!