Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a dolog?

Figyelt kérdés

Tapasztalattal bíró forumozok, segítsetek. Na szóval van egy 10eves kapcsolat, ahol a hölgy 2 3 év után kevesebbet érez a partnere részéről, képbe jön egy adonisz, a srác viszonozza az érdeklődést, sőt spm fokozatra kapcsol, tudva és mit sem törődve, hogy foglalt az illető. 7even át ívelő nem tudja minek nevezhető vmi alakul ki köztük, amiben részéről "hianypotlast (nőként erezhette magát) vél felfedezni. Na de mi is volt ez a páros másik szemszögéből nézzük.

Nem volt testiseg sem szerelem


2019. dec. 3. 07:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
"Nem volt testiség, sem szerelem" - barátság akkor? Amíg ezt nem írtad, nem értettem, miért nem lép le vele, ha 7 éve együtt voltak.
2019. dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem voltak együtt, velem van 10eve, csak úgy ott "lebegett a párom életében /3evnyi munkahelyi nyomulas, gyerek jottekor Facebook,törölt uzenetek...
2019. dec. 3. 07:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Figyelmeztetes, hogy döntsön kell e neki a parja, mert le fog lepni ha nem valtoztat. Ki akar olyan mellett lenni aki nem szereti?
2019. dec. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez az okfejtesed utolsó azért nem igazán helytálló. Vannak akik nem a nyálas kategória, és attól még szereti a párját hogy nem nyalja ki a seggét minden percben. Úgy gondolom tájékoztatni kellett volna a másik felet ezen hianyossagok megértésére, változtatás céljából, esélyt adva neki, nem pedig saját szakállra cselekedni. Nem érzem fér dolognak meg ha így is volt, hogy nem mutatta ki
2019. dec. 3. 07:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Benne van a kerdesben "ahol a hölgy kevesebbet érez a partnere részéröl"


Nagyon is tisztaban vannak azzal a pasik mit nyujtanak a pàrjuknak nem hülyék.


Exem mikor engem füzött egy srac es kételyek közt voltam, a nagy veszekedesek meg vihar elülte utan mondta is teljesen öszintén, hogy amugy tisztàban van vele hogy az ö hibajabol történt. (Engem hanyagolt mas csajokkal flörtölt stb)nem kellett semmit megbeszelni vele. Normal esetben tudja nagyon jol a hanyagolo fél azt hogy hanyagolja a pàrjàt szavak nelkül is tudja.

2019. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5. vagyok es nekem mondta is, Azert bocsàt meg mert tudja, hogy miatta törtent!

Ott kezdödik egy minösegi kapcsolat ahol a felek nem elkendözni akarjak azt hogy ök is ludasak nem kicsit.


Nem az az igazi kapcsolat ahol egyik elöadja a martirt ugy hogy ö a feddhetetlen

2019. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van utolsó. De ha nekem semmi nem esett le, nem éreztem kevesebbnek a kapcsolatunkat, csak ő

És velem ezt nem tudatta. 5 év után osszekoltoztunk, van egy kisfiunk. Szerinted nem lett volna indokolt befejező, vagy még inkább bele sem kezdeni akkor, ha mást nem, a velem szorosabbra fűzött viszonyát, ha már nem adtam meg neki mindent????

2019. dec. 3. 08:41
 8/15 A kérdező kommentje:

Nyilván a féltékenység veszi el az eszem, de nem így van. Tok racionálisan gondolkodom. Ha nem érzem hogy szeret a párom, és jön egy másik akitől megkapom azt a figyelmet, törődést, akkor lépek, nem osdzekoltozok a másikkal és szülők neki gyereket is:(

Azt mondja mind végig nagyon szeret a kezdetektől, szerelemmel

Akkor miért választotta be ezt a lehetőséget magának, nem értem, azt sem hogy most akkor mi célja volt annak hogy "maga mellett" tartotta ezt a sracot

2019. dec. 3. 08:45
 9/15 anonim ***** válasza:

Senki nem a félrelépéssel kezdi pedig

Csak aprosagokgal. Pl eljött az ovodas elöadasra velem?-nem, dolgozom.

Elviszed az orvoshoz a kicsit?-nem dolgozom

Tetszik az uj fehernemüm?- minek költesz ilyenekre?

Izlik a vacsi?-lehetne jobb is

Mikor jössz haza?-majd megyek ezert minek hivsz?


Kb igy kezdödnek a bajok

2019. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez okes. De még nem költöztünk össze mikor ez már elkezdodott nála, csak jártunk. Mindenki otthon lakott, a szabadidőnket töltöttük együtt csak. És több időt töltött akkor a sráccal a munkahelyen miatt/2x12/ tehát nyugodtan megengedett volna magának hogy lelepjen,
2019. dec. 3. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!