Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a dolog?

Figyelt kérdés

Tapasztalattal bíró forumozok, segítsetek. Na szóval van egy 10eves kapcsolat, ahol a hölgy 2 3 év után kevesebbet érez a partnere részéről, képbe jön egy adonisz, a srác viszonozza az érdeklődést, sőt spm fokozatra kapcsol, tudva és mit sem törődve, hogy foglalt az illető. 7even át ívelő nem tudja minek nevezhető vmi alakul ki köztük, amiben részéről "hianypotlast (nőként erezhette magát) vél felfedezni. Na de mi is volt ez a páros másik szemszögéből nézzük.

Nem volt testiseg sem szerelem


2019. dec. 3. 07:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én attól félek, hogy az van hogy beleszeretté, csak nemismeri be magának
2019. dec. 3. 08:51
 12/15 anonim ***** válasza:

Inkabb az van hogy ilyet meg lehet veled tenni.

Egy karakàn ffi mellett aki ugy dobna ki a nöt hogy a làba nem érné a földet, a nö még csak ra sem merne màsra nezni sem.

Nalatok szerintem te papucs vagy.

2019. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2019. dec. 3. 08:58
 14/15 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok az érzéssel, megalazva érzem magam kellőképpen, hogy ezt tette a hátam mögött de nem dobok el 10 evet ész nélkül mert megbantott. Ott a gyerekünk is, soha nem akartam hogy ha gyerekem lesz, az csonkacsaladban nojjon fel, nem is tettem szerintem semmi olyat amivel esélyt szolgáltatta volna erre a lehetőségre.
2019. dec. 3. 09:01
 15/15 A kérdező kommentje:
Továbbá sohasem úgy altam a partnereimhez, hogy ő az én tulajdonom.az régen rossz ha birtokolni kell valakit. Az okoz szerintem boldogságot,akkor jó egy kapcsolat, ha azért vagyunk a másikkal mert szeretjük és elfogadjuk úgy ahogy van. És én úgy ismertem meg, olyannak ismertem meg, akiért habozás nélkül a karomat adtam volna, sőt az életemet, hogy ő nem " olyan" maximálisan megbízhatónak és hűségesnek gondoltam.
2019. dec. 3. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!