Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti hogy kezelitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogy kezelitek, ha a párotok keveset keres, nagyon tárgyilagos, nem érzitek magatokat elhanyagolva?

Figyelt kérdés
Persze akinek ilyen a párja. Ilyen műszaki meg munkamániás beállítottságú. Meg biztos vannak más típusok is. Nem élünk együtt és ő valahogy nem igényli azt hogy napközben annyit beszéljünk. Van hogy eltelik 1 teljes nap, mire ír 1 sort. De személyesen meg rendben van a dolog. De igazából nem értem...

2019. dec. 4. 16:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Pontosan, ahogy utolsó mondja.
2019. dec. 4. 19:31
 12/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez nálunk nőknél elég gyakori probléma, de általában csak bebeszéljük magunknak :D Nálam is ez a helyzet, személyesen minden oké, amúgy meg hol jobb, hol rosszabb a kommunikáció. Próbálom megtalálni az arany középutat, hogy ne "zaklassam" sokat, ne menjek az agyára, ha nem ír, akkor írok én, legalább annyit, hogy hogy van, milyen napja van :) Mindenki dolgozik, mindenkinek megvan a saját élete, dolgai, előfordul, hogy nem tud válaszolni, néha eltelik úgy simán egy-egy nap, hogy nem válaszol, nem is beszélünk, de aztán mindig helyreáll a dolog :) Szerintem akkor van baj, ha nem csak egy-egy napról van szó, hanem többről, azt már elég nehezen tudom elképzelni, hogy valakivel, akit szeretek, napokig ne beszéljek, ne kérdezzem meg, mi újság vele.
2019. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!