Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a páromnak baja, hogy plasztikáztatni szeretnék?

Figyelt kérdés
Az orromat szeretném mert nagyon nagy és ferde is elölről nézve + a szemhéjamat mert az egyik rejtett, a másik normális és ez is nagyon szembetűnő.
2019. dec. 4. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat sokan azt mondanak h ugy vagy szep ahogy az isten teremtett. Szerintem ha plasztikztatni akarsz akkor csinald. Ismerek olyant aki a fulet csinaltatta meg, sokkal boldogabb lett tole
2019. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én azt megértem, hogy neki így tetszek mert szerelemből beszél. De anyukám is megmondta, hogy csúnya és én elégedett akarok magammal lenni, ha belenézek a tükörbe.
2019. dec. 4. 17:26
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
De mit takar az, hogy a párodnak baja? Ellenzi? Veszekszik miatta? Vagy csak nem tartja olyan fontosnak?
2019. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert ne legyek mű nő, így is szép vagyok, sokba kerül.
2019. dec. 4. 17:29
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Én sem örülnék, de ha így jobban érzed magad, azt megértem. Azt, hogy anyád csúnyának látja, azt viszont nem értem, talán neki vannak problémái magával; ő az, akinek téged a legszebbnek kellene látnia, de támogatnia, ha magaddal van bajod.
2019. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Mióta vagytok együtt? Összegyűjtötték már rá a pènzt?
2019. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én örülök,ha anyukám egyet ért velem ezekben és nem mondja jópofizásból, hogy szép vagyok.

6 éve vagyunk együtt és 21 éves vagyok. Én gyűjtöttem rá össze a pénzt.

2019. dec. 4. 17:44
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Osszegyujtotted ra a penzt es hagyod h a baratod utasitgasson? Legyel mar egy cseppet no, es allj ku magader!
2019. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől leszel mű. Ha szembetűnően nem egyforma a két szemhéjad, akkor teljesen érthető, hogy meg akarod műteni. Ugyanez a nagy, ferde orral is.

Nem lehet, hogy a párod inkább féltékeny, hogy több embernek fogsz tetszeni?

Ha van rá pénzed, műtesd meg.

2019. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg csak aggódik érted! 6 év után már érti, hogy ez neked zavaró, próbáld megnyugtatni.
2019. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!