Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a páromnak baja, hogy plasztikáztatni szeretnék?

Figyelt kérdés
Az orromat szeretném mert nagyon nagy és ferde is elölről nézve + a szemhéjamat mert az egyik rejtett, a másik normális és ez is nagyon szembetűnő.
2019. dec. 4. 17:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Hagyj fel vele, ez vagy te, téged így szeretnek kész. Én férfi vagyok, nagy, görbe orrom van, mégis sok nőnek tetszik, valaki erre gerjed, van egy csaj ismerősöm, akiről konkrétan tudom (ő nála szabályosabb, szebb arcú nőt nem ismerek) szóval ennyi. Ha átszabod az arcodat, az emberek máshogy fognak hozzádállni, mert külső alapján ítélünk, az már nem te leszel, másoknak leszel majd szimpatikus, másoknak fogsz tetszeni stb. A másik meg, hogy mondjuk az orrodat átszabd ahhoz mást is átkell, mert összefüggés van az arc más részeivel, na meg a testeddel, nem véletlen van rajta úgy minden ahogy, ha egy dolgot is átrajzolsz az már furcsa lesz.
2019. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Állcsúcs implantátummal szeretném mert olyan az arcom alakja, hogy az állam bent van nagyon.
2019. dec. 4. 18:04
 13/18 anonim ***** válasza:
Eddig még csak az orrodról és a szemhéjadról volt szó, most már az állad is? Te tényleg át akarod szabatni az egész arcod? A párod helyében én is meg lennék ijedve. Egy tök idegen arc néz majd vissza rá....
2019. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyèb implantátum mèg esetleg? :))))

A vègèn mèg kiderül, hogy jogos a párod aggodalma, mert teljesen át akarod alakítani az arcod.

2019. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

28 éves nő létemre most kerestem rá először, mi az a "rejtett szemhéj." (Most sem teljesen vágom :D)


DE a képtalálatok között konkrétan ott van a -szerintem- egyik leggygönyörűbb nő is: [link]


Egyébként veled van a baj valószínűleg, ha az egész arcod átszabatnád:

- szemhéj

- orr

- Áll....


Aki adja alád a lovat, az sem százas..

Hol lesz a határ? Mikor leszel elégedett? Könnyen lehet, hogy nem adják meg az önbizalmad ezek sem..


Figyelj, 2 dolgot tudok mondani:

a.) Én pl nem vagyok csúnya, de messze nem modell arcom van, és rengeteg tőlem sokkal szebb, bomba csaj szaladgál az utcákon. Mégis idióta módon így is tetszem a fiúknak, amiket elkapok barátnőktől, akik látnak engem itt-ott, hogy egy csávónak tetszem, kollégáknál folyamat, 1-2-nek NAGYON (!)is tetszem, többük szerelmet vallott kb... Én meg csak pislogok...

(hu, pedig mit szólnál, ha leírnám, hogy ferde a fogam, problémás, pattanásos mai napig a bőröm (genetika, kivizsgáltattam), és még biztos találhatnék 100 hibát, de ez a 2 a legszembetűnőbb).


Mégis, egy szolidabb, de jó smink, alapozó elég a magabiztosságomhoz.

Nem érdekel, ki mit gondol rólam, a kisugárzásomon lejön, hogy elégedett vagyok magammal, és ez az, amit mások vonzónak találnak bennem..


A párodnak teljesen igaza van.

Biztos vagyok benne, hogy csak a súlyos önbizalomhiányodból fakad mindez, és valójában ezek nem olyan nagy dolgok..


b.) hogy én is írjak még ehhez kapcsolódóan valamit:

anno én is fejembe vettem, hogy csúnyák a melleim, mert nagyok, lógnak, és nem olyan szép kerek peckesek, mint a kisebb mellűeknek.. Rettenetesen nagy kompelxusom volt, nem is volt barátom sokáig... belebetegedtem és depressziós voltam, hogy csúnya vagyok, és selejtes.


Aztán elmentem én is mellkisebbítő műtétre, hogy véget vessek a szenvedésemnek.

Olyan furcsa dolog történt, hogy ott a műtét előtt míg vártam, és a papírt kellett volna aláírnom a műtétről, hogy vállalom stb, a tükörben még megnéztem magam..

Hirtelen egyszer csak ahogy néztem, rájöttem, hogy mekkora idióta vagyok.. Szépek azok a mellek, és el tudom fogadni őket! Nem akarok mást, nem is értettem, mit keresek itt..


Aztán felöltöztem, szóltam a dokinak, hogy meggondoltam magam, ő szitkozódott egy sort, mit képzelek, hogy csak ott, akkor mondom le...


Nem bántam meg: azóta lett barátom, aki imádja a melleimet is, én is szeretem őket.

Szeretem magam, úgy ahogy vagyok. ÉS ezt nem feltétlenül adja meg egy plasztikai műtét sem. Ez valahol belülről jön.


Szóval én azt mondom, ha ekkor agát és valóban csúnyává teszi a dolog stb, akkor az igenis, ha akarja, csináltassa meg, ha úgy érzi nem tud így élni.


De mióta meg volt a szabad döntésem joga, és "önként választottam" a saját adottságaimat, ez mind egy csettintésre eltűnt.


És hidd el, nem hiszem, hogy még több embernek tetszenék máshogy. De nem is igazán érdekel.

Azóta úgy vagyok vele, hogy láthatóak az adottságaim, ha valaki vonzónak talál, tetszem neki, annak így is tetszem, tetszeni fogok.


Utóbbi akkora önbizalmat ad, ami százszor vonzóbb tud lenni bármilyen szabályos és tökéletes modell pofinál. De persze, ez a te döntésed.

2019. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva 11-esként? Mindenkinek akkor ugyanaz az esete, rendben... Vagy mi a probléma, hogy azt írtam, hogy a külső alapján állnak az emberek a másikhoz? Ja mert abban ott van a személyiségünk, én hiszek benne, nekem elég végletes arcom van és pont ezért tudom, hogy ez lesz a vesztem, jól tükrözi a személyiségemet, az orr, áll, homlok, szem, mindennek van jelentősége, átszabhatod magad Selena Gomezre mondjuk, hogy mondjak egy nagyon szabályos arcú lányt, de te nem leszel az akkor se... Én is gyűölöm az arcomat, de ez vagyok én sajnos, csinálhatnék magamból bárkit, de én nem olyan vagyok sosem voltam, nem hiába külső alapján választunk, keresünk a másikban valamit, ki mit. Az egészség inkább számít, víz, zsír, izom,az arcon is.Most a fickód egyébként bejön neked? Vagy olyanokra vágysz mint az olyan arcú nőknek van mint amilyet akarsz? Én azt mondom nézd meg azért a hozzád hasonlóakat kikkel is vannak...
2019. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hú, komolyan elgondolkodtam, hogy nem én írtam-e a kérdést, csak nem emlékszem rá. Pont ugyanez, orr+áll. Én voltam is konzultáción, az orromon valóban lehet változtatni, de azt mondta a doki, hogy az államon nem kell.

Szóval, menj el te is, hallgasd meg, aztán meglátod. De ha meg akarod csináltatni, akkor igenis csináltasd meg! Ha te attól érzed majd jobban magad, akkor attól!

Én is megcsináltatom, az én barátom sem örül, de ez nem az ő teste.

2019. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok..


Nagyon nagyon sok ember plasztikázhatna, mert ha csak egy db húsként, vagy objektumként tekintek az emberekre, én is látok szinte mindenkin "hibát".


Visszatérve a rejtett szemöldökre, ebben a videóban a sminkeléséről beszélnek: [link]


Most ha innen nézem, mondhatnám, hogy a nőnek sem tetszik az orra, rejtett a szemhéja. A szája is vékony csak az ki van festve, meg az a mosolygörbe is vagy tetszik valakinek, vagy nem.

De ez csak egy példa. Valójában meg messze nincs baj pl ezzel a nővel sem.


Ha nem tudod elfogadni és szeretni a "hibáidat", megcsinálhatod a műtétet. Ez vagy megy valakinek, vagy nem, tök mindegy, hogy ki mit mond rólad. Én előbbit választottam ( és elfogadtam, megszerettem magam), de tudom, hogy nem mindenkink sikerül szeretnie magát.


Hozzáteszem, lehet hülyén hangzik, de én pl( és nem csak én) sokkal jobban vonzódok azokhoz, akiknek nem tökéletes az arca, és van egy kis tökéletlenség rajta. :) Az teszi az illetőt egyedivé, emberivé. Egy tökéletes arc számomra üres és nem mozgat meg.

2019. dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!