Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg, hogy nem akarom hazavinni?

Figyelt kérdés

Elég érdekes problémám van. Pár hónapja ,kb 4 együtt vagyunk barátommal. Mindketten Pesten dolgozunk és élünk,de a családjaink(szülők) messze... Ő már ezer éve haza akar vinni,mármint magához. De neki amúgy nincs kocsija (nekem sem) és akkor vonat vagy oszkár jöhet szóba. Őszintén megmondom én nagyon sajnálok kiadni 6000ft-ot csak erre..Persze jó,belefér azért néha..de hozzánk kijutni mivel én faluban élek csak úgy lehet,hogy többszöri átszállás buszokra,séták..szüliem biztosan nem fognak kikocsikázni elé és behozni őt..meg amúgyis nálunk egyáltalán soha nem volt szokás hazavinni bárkit is. Csak akkor,ha már kb jegyesek vagyunk. Ő amúgy tudja ,mert mondtam neki,hogy nagyon nem csípik az ilyeneket szüleim ,arról meg szó sem lehetne,hogy ő eljön hozzánk és ott is alszik. A barátom már 30 feletti és ismerem szüleim ki fogják kb röhögni,hogy nincs saját autója és nagyon le fogják írni,ha nekem kell majd könyörögni ,hogy cipljük már el hozzánk..plusz elég jó étvágyú és ha látják,hogy mennyit eszik ... nem ez nem troll kéréds. halálosan komoly xd Szüleim iszonystoan jó anyagi helyzetben élő emberek,és nagyon zárkózottak is,nagy elvárások vannak ..

Szóval most komolyan,hogy mondjam meg a baártomnak ,hogy mi még soha senkit nem vittünk haza,mert ez egáyltalán nem szokás?? És el sem tudom képzelni,hogy jutna le hozzánk és mit sózlnának szüleim ? Egyáltalán nem az a kedves vendégváró emberek,örülnek,ha sneki nincs ott és max rokonokat látnak pár óráig...

Viszont ezért én meg hozzájuk se megyek szívesen,nagyon nem oké ez a pénz pazarlás nekem,mert én meg csak gyakronok vagyok és a fizumat nem akarom arra költeni,hogy fel alá utazgassak egész ünnepek alatt.., Mondtam neki,hogy én max 3-4 nap megyek ghaza azután jövök vissza PEstre itt ünnepelhetnénk..

Kérlek ne szidjatok,hanem adjatok értelmes tanácsokat!


2019. dec. 6. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Erre azt tudom mondani, hogy akkor ne erőltesd a bemutatást, majd ha a szülők hajlandóak Pestre feltenni az aranyfenekük. Bocsi szerintem te is érzed, hogy az őseid nem éppen normálisan állnak a szituációhoz...

Nekem a kedvem is elment ettől, ahogy olvastam, szerintem a barátodnak sem lesz ahhoz kedve, hogy hülyét csináljon magából.

2019. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy milyenek a szüleid. Szerintem értékelni fogja az őszinteségedet. A hangsúlyt fektesd arra, hogy Neked az a fontos, hogy vele legyél.
2019. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

"Szüleim iszonystoan jó anyagi helyzetben élő emberek"


Akkor miért nem vesznek neked egy kocsit, vagy támogatnak a hazautazásokban?

2019. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Hat pedig negy honap nem olyan keves, hogy ne lehessen bemutatni ot!

Ku*v@ra nem szoktak az eljegyzesig varni a bemutatasra!

Ha a szuleid olyan gazdagok akkor neked miert nincs autod?

Ugyanitt felmerul a kerdes, hogy ha akkora jomodban elnek, akkor miert sajnalnak barkitol is a falatot? Az en edesanyam inkabb orult,hogy a paromnak jo az etvagya!

Szerintem amugy 6rugotol nem mesz csodbe. Anno 12 ezer ft-ot fizettem, hogy el tudjak utazni a parom szuleihez kulfoldre. Akkor meg csupan ket honapja voltunk egyutt!

Szerintem itt a te hozzaallasoddal van gond. Mit szeretnel? 5 ev jaras utan, jojjon az eljegyzes, majd vegre raszanod magad, hogy kicsengess 6rugot, hogy a parod vegre bemutathasson, hogy: Anyu, Apu, ez itt a menyasszonyom!

Most talalkoztok elszor, legkozelebb pedig a lagzin.

Wt*f???

2019. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Figyelj,ez van ők ilyenek. Nem fogom magam verni a földhöz,hogy már pedig a ti házatokba a ti elveiteket felrúgom. Igen már pedig ez valószínűleg így lesz,hogy eljegyzés után ,ha lesz egyáltalán valaha, fogják megismerni. Nálunk nincs családi mézes mázas szeretet. Nem vesznek kocsit,nem luxusban élnek,megtehetnék amúgy de nem vesznek. Miért vennének?? Azért ,mert jól élnek az elvárható,hogy a gyereküket pénzelik és vesznek neki mindenfélét? :D Azért nyilván támogatnak, és ja magasan átlag felett élnek,de ezt nem akarom részletezni.


Én meg azt gondolom,ha a baártom akarja látni a családomat vagy vegyen egy kocsit,már amúgy 19 éves kisfiúknak is azaz első,hogy vesznek de mindegy...vagy törődjön bele.

Amúgy én már elmnodtam neki ezeket,hogy nálunk ez nem módi és milyenek a szüleim mégis úgy látszik nem tudja megérteni. ÉN nem is vágyom erre... ő is totál antiszociális amúgy ,szóval lejönne szólna vagy 3 szót maximum. Nem azért én is elég antiszoc vagyok,de azért én jobban megerőltetem magam ilyen helyzetkben.Ezért sem értem miért akar bemutatni és miért akar jönni?? Eddig akráhova hívott ő kb meg se szólalt egész idő alatt.. Nekem meg tlejesen kínos,mert én sem vagyok az a nagy extrovertált és akkor ott kell erőlködnöm a témákkal ő meg tényleg meg sem erőlteti magát..és akkor nem értem,ha nem beszélgetni megyünk valahova akkor minek egyáltalán menni??


Ahhh én szeretem őt és össze is illünk sok dologban. De már elején megmondtma nkei,hogy nálam a család tabu. Azt mondta megérti...majd megint elmagyarázom akkor neki...

2019. dec. 6. 20:50
 6/8 Rockarc ***** válasza:

Kozos alberlet nem lenne megoldas? Onnantol nem a 6000 forintokat szamolnad, hanem a fuggetlen eleted elso napjait. Nyilvan ara van es gyakornokkent sem lehetsz eleresztve, de csak a felet kene fizetned, es a szuleidet is barmikor elhivhatod egy delutani teazasra, abbol erteni fogjak, hogy csak a pofavizitrol szol es otthon fognak vacsorazni.


43F

2019. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy mi a baj és ajánld fel hogy te elmész hozzá. Amúgy ha tényleg szeretitek egymást akkor jobb lenne tisztázni a helyzetet.
2019. dec. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Ostoba egy pics...a vagy. Pontozzatok le, de amit idehánytál az tökéletes leírása egy ostoba proli embernek.

Írni, fogalmazni nem tudsz. A szavak fogalmát nem ismered (antiszoc). Aranyásó liba is vagy (vegyél te magadnak autót, miért csak a férfinak kell? Kérdem én, nőként).

Meg úgy egyébként a családod is béna.

Én otthagynálak a fickó helyében, aztán keress egy bmw-s cig...., akarom írni pasit.

2019. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!