Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek ez mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez mekkora hiba a részemről? Mit csináljak? /15 éves fiú/

Figyelt kérdés

Van egy lány akit még a volt osztálykirándulásos táboron ismertem meg, és utána felvett msn-re. Jól eldumáltam vele, de mondtam neki hogy van barátnőm. (én egyszer sem írtam rá, mindig ő írt rám) A telefonszámát is megadta, mert szeretett volna megszervezni idén is egy ilyen tábort az osztályommal. Mikor ez a lány felhívott akkor, mikor a barátnőmmel találkoztam, akkor a barátnőm kiakadt, és közölte velem, hogy én fordított helyzetben milyen féltékeny lennék. (ezt mondjuk ő nem tudhatja, mert pontosan ilyen helyzet fordítva még nem fordult elő:P) Meg mondta hogy én mit csinálnék hogyha őt hívogatná egy fiú. De én elmondtam neki, hogy semmit nem szeretnék ettől a lánytól, és hogy már van barátnőm is. Aztán mikor újból találkoztunk a barátnőmmel, és újból felhívott ez a csaj, akkor letagadtam, hogy ő hívott fel, és azt mondtam barátnőmnek, hogy az osztálytársam volt. De aztán megnézte a telefonomat, és kiderítette, hogy az a csaj volt. Remélem értitek a helyzetet azért. Tehát valójában azért ,, hazudtam ", mert el akartam kerülni azt a helyzetet, hogy újból kiborul megint a barátnőm. Főleg azelőtt mikor én 1 hétre elutazom. A lényeg az, hogy most a barátnőm bunkózik velem, ma találkoztunk, elmondtam neki, hogy mit miért csináltam, mert mikor kiderítette hogy nem mondtam neki igazat, akkor körülbelül egyből ott is hagyott. Azt hiszem ez nem egy olyan vétek, és nem egy olyan nagy hazugság, hiszen csak azért hazudtam neki, hogy ne vesszünk össze mielőtt elutazom. De sajnos mégis sikerült. Hogyha én jót akarok, abból sajnos elég sokszor rossz dolog sül ki. Ja és mikor elutaztam, akkor nem tartottam vele a kapcsolatot, például nem írtam neki SMS-t, mert egy kicsit nekem sem esett az jól hogy ott hagy. És most legutóbb mondta, hogy azért írhattam volna vagy valami. De például volt, mikor összevesztünk, de azért írtam neki SMS-t fordulónkra, aztán semmi választ nem kaptam arra. És utána közölte, hogy nem érezte hogy akkora a szerelem. Szóval ezt gondoltam, hogy akkor most sem nagyon kell az SMS. Azt gondoltam, hogy ha hazajövök akkor majd szépen nyugodtan beszélünk. SMS-ekben azért eléggé nehéz megtárgyalni az ilyen dolgokat, főleg úgy hogyha neked vissza sem írnak.

Lehet hogy egy kicsit hisztis a barátnőm? De mégis hogy érhetem el, hogy ne legyen ennyire az. Persze megértem, hogy hazudtam neki, de azért mégiscsak együtt vagyunk már több, mint 1! éve, szóval szerintem gondolhatta azt, hogy nem vagyok én olyan hazudós. 1 év alatt azért nagyjából meg lehet ismerni az embert. Reméltem, hogy kicsit jobban megérti a helyzetet, hogy miért hazudtam neki, stb. Nem tudom, hogy ezek után mi legyen az én dolgom. Nem akarok papucs lenni. És azt hiszem, hogy ez nem igazán maradhat így, mert ahogy múlik az idő, egyre többször kitör a barátnőm. De azt állítom, hogy sosem hazudtam neki! Bár ő most már ,, kételkedik " benne. Legalábbis úgy adja elő. Persze, mikor elmeséltem ezt az egyik barátomnak, akkor ő mondta, hogy érti a helyzetet, és hogy ő tudja, hogy én nem vagyok egy hazudós. Én boldog szeretnék lenni a barátnőmmel. Nem akarok vele ennyit veszekedni.


/15 éves fiú/


2010. júl. 19. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
írd le rövid versionba
2010. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
* sosem hazudtam neki ezelőtt *
2010. júl. 19. 18:40
 3/10 anonim ***** válasza:
jah, egy lightosabb verzsön nekem is jól jönne, +1
2010. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Van A lány akitől nem akarok semmit. De azért hívogat. És mikor B lánnyal vagyis a barátnőmmel taliztunk akkor barátnőm kibukott, hogy mégis hogy van ez. De aztán szépen elmagyaráztam neki, hogy semmit nem akarok tőle. Aztán mikor B lánnyal újból taliztunk megint hívott az a csaj, de én azt hazudtam a barátnőmnek hogy az osztálytársam volt. De aztán rájött hogy A lány volt az. És most nagyon pipa hogy hazudtam neki. Pedig én csak azt szerettem volna, hogy ne legyen morci.


Bár ehhez a hosszú verzió nem árt sztem :P

2010. júl. 19. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Megb*szhatjátok a lightos verziót. Ezt nem, lehet röviden leírni.


Témához térve, nem sok mindent tudnék ehhez leírni... Rendezzétek a helyzetet. Beszéld meg vele. Ennél többet nem tudok mondani.

2010. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hu én végig olvastam. sztem is túlreagálja a barátnőd, persze oké megértem h nem esett jól neki h hazudtál neki, de sztem elfogadható magyarázatot adtál. szal picit higgadjon le, aztán meg ha szeret még akkor ugyis kibékültök.
2010. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

grat,hogy letagadtad..ezzel csak azt biztosítod benne,hogy ki tudja mit csináltál azzal a csajjal..

máskor ne hazudj. ha lesz máskor.

2010. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nos én mindkettőtöket értelek, és mindkettőtökkel egyet értek. a barátnőd talán kicsit túlreagálta a dolgot, de valóban mi jött le neki? van egy csaj ismerősöd aki hivogat, te pedig letagadod hogy ő volt. ez elég sértő dolog, méghai smernie kéne is.azt is értem hogy neked rosszul esik a bizalmatlanság. próbáljátok meg megbeszélni, mondd el a barátnődnek hogy sajnálod hogy hazudtál, semmi nincs a csajjal. ha nyugodtan fogadja elmondhatod neki hoyg szeretnéd ha ilyeneken nem kapná fel a vizet többet, mert megbízhat benend nem fogod megcsalni. ezt gondold is komolyan, és ezentúl ne hazudj neki. Bármennyire nem vagy hibás a megcslaás részben mégis neked kell bocsánatot kérni tőle, hiszen hazudtál neki. utána rátérhetsz hogy ő mennyire reagálta túl. bocsánatkéréstől pedig nem leszel papucs.
2010. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam vele megbeszélni a helyzete. Féltékenykedik (úgy érzem) és morci.
2010. júl. 19. 18:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg őt. Én sz*rt sem akarok attól a lánytól. :(
2010. júl. 19. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!