Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzódás (nem szerelem) egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódás (nem szerelem) egy harmadikhoz, miközben biztos vagy a párod iránt érzett szerelmedben?

Figyelt kérdés

Több éve tartó kapcsolatban előfordulhat, hogy az egyik félnek megtetszik valaki,de nem akar kapcsolatot tőle és érzelmei sem lesznek felé?

Tehát, ha szeretem a párom, akkor is előfordulhat, hogy valaki feltudja kelteni a figyelmemet?



2019. dec. 7. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, ez tök természetes.
2019. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Képzeld, természetes. Hány éves vagy 15?
2019. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sablonos, de igaz, hűséget, nem vakságot fogadsz a másiknak. A hűség egy döntés.
2019. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A párom szerint nem az.

Elképzelni sem tudja, hogy ilyen lehetséges.

Úgy érzi, hogy ezáltal megcsaltam.

2019. dec. 7. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Fordítsd meg a helyzetet, meg merné ígérni, ha leszáradna a nemi szerve, ha hazudik; hogy az évek alatt akár az utcán is nem látott egy olyan nőt, akit vonzónak talált?! Szerintem nem..
2019. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mivel kölcsönös volt a vonzalom, igy szerinte nem összehasonlítható azzal, amikor valaki az utcán megtetszik.

Kollégák voltunk,nemtudtuk volna kikerülni egymást.

Én ahogy felismertem ezt az érzést magamban,szépen le is zártam.

Viszont ő továbbra is kedves volt és bókolt.

Mivel ezt nem utasítottam el kategorikusan, ezért szerinte megcsaltam.

Igazából csak jólesett a figyelem, de nem alakult ki barátság vagy akár attól több.

Mindig is biztos voltam abban, hogy a párom az igazi nekem.

Akkoriban kevesebb figyelmet kaptam tőle, ezért jól estek a bókok, de semmi több nem volt.

Miután eljöttem a munkahelyről, fennmaradt egy ismerősi kapcsolat vele Facebookon.

2-3 havonta egy-egy üzenetváltás.

Az üzenetek teljesen átlagosak voltak, mint két régi ismerős között.

Az egész történet 7 évvel ezelőttre nyúlik vissza, de sajnos mindezt titokban tartottam a párom előtt és most, hogy elmeséltem, azt gondolja bennem érzelmek voltak/vannak.

Nem egyszerű ez a helyzet.

2019. dec. 7. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet egyedül vagyok ezzel a gondolattal, de csak nekem irritáló ez?


Adott 2 munkatárs, az egyik foglalt/házas, a másikról nem tudni semmit, csak annyit, hogy bókol, kedves...


Van egy férfi, aki a kérdező párja! Féltékeny a munkatársra, mert Ő helyette bókol, figyel a nőre! Helyette adja meg azt, amit egy kapcsolatban neki kellene biztosítania! Nem másnak, ha már Ő a párja a Kérdezőnknek! Abszolút lehet féltékeny! De mire számított?


Mi lett a harmadikkal? Közölted vele, hogy nem akarsz tőle semmit vagy úgy gondolod, hogy mégis kit érdekel, mi lett vele?


Te hogyan reagáltál a bókjaira, közeledésére?

2019. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy 7 éve történt semmiről minek beszélsz a párodnak, hogy kerül ilyesmi egyáltalán szóba?
2019. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A félrelépések egy része így kezdődik.Otthoni figy.hiány, a másik meg csak barát, csak kolléga, csak beszélgetés, csak... "a nők egy kis odafigyelésért még szexre is képesek" amúgy jó, hogy felismerted, viszakoztál, ritka aki ilyenkor észnél van
2019. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!