Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm el akar költözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm el akar költözni innen ahol élünk, nekem viszont van egy jól fizető állásom ahol szeretek dolgozni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Beáldoznátok egy ilyen munkát a párotok kedvéért?

Neki sajnos nem annyira jön be ez e hely mint nekem.


2019. dec. 7. 12:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban 3 összekötő van, a pénz, a gyerek és a házasság. Ebből az utóbbi a leggyengébb. Szóval én az elsőt választanám a nő helyett, úgyis 58%-os a válasi statisztika, szóval esélyesebb, h nem ő lesz életed párja.
2019. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Mondd meg neki,hogy Ok,de előbb vegyen ki egy lakást meg fizesse ki a kauciót meg találjon ott biztos munkát. És akkor utána mész.Ameddig nem találsz másik munkát majd az ő fizetéséből éltek.
2019. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nőként írom, hogy szakíts vele inkább.
2019. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Menne a f..om! Maradj a pénznél. :)
2019. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy vagy szakítsatok vagy valahogy próbáljatok közös nevezőre jutni. Ha együtt szeretnétek maradni próbáljatok meg közös nevezőre jutni, mert így nem fog működni, hogy mindkettőtöknek mások az elképzelései. Az nem játszik, hogy ő marad Magyarországon te pedig kint dolgozol és időközönként hazajössz hozzá? Sok ilyen kapcsolatot látok, hogy az egyik fél Magyarországon van a másik pedig kint dolgozik és 2 hetente vagy havonta hazalátogat vagy hétvégenként. Így megmaradna a munkád is és a barátnőd is tudna Magyarországon lenni. Tudom, hogy így sokat lennétek távol egymástól, de más utat nem nagyon látok.
2019. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#10

Nem érzi jól magát ebben a közegben, van némi honvágya. Igaz hogy távol van az otthonától de otthon sem lenne sokkal jobb.

Ráadásul van vele más gondom is: trehány, széthagy mindent, és jobban érdeklik a Tv-ben a valóságshow-k mint egy izgalmas film, plusz mindenki hülye számára akit ismerek. Néha olyan érzésem mintha egy agyatlan buta kis liba lenne a barátnőm, s ezzel senkit nem akarok megbántani. Talán már eldöntöttem legbelül hogy vége, csak még ki kell mondani.


Köszönöm a válaszokat.

2019. dec. 9. 12:36
 17/18 anonim ***** válasza:
De akkor minek vagy vele? Ja, gondolom a szex miatt.
2019. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem a szex miatt. Csak úgy vélem ezt nem lehet egyik napról a másikra lerendezni.
2019. dec. 10. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!