Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek velem van a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj? (kiskutya téma)

Figyelt kérdés
Párommal már 4 éve vagyunk együtt. Két éve vett egy nőstény németjuhász kutyát a beleegyezésem nélkül (együtt lakunk). Két év alatt csak annyit törődik a kutyával, hogy neha(!!) amikor az oltasokat kell adni elviszi. De ez sem volt olyan sűrűn. Azóta le se cseszi a kutyát. Én hordom minden nap sétálni én szedem össze utána a kakit, én tanítottam meg sokmindenre. Meg nyáron a teraszunkon ültem kint és megszolta hogy a kutya hozzám jön mindig pedig az övé. Ott osszevesztunk hogy akkor miért nem volt az övé amikor törődni kellett vele. Nem is evvel van a bajom. Hanem ettől a tenyésztőtől akitől vette most nemrég találkozott vele és az ember panaszkodott neki hogy maradt meg egy kutyus akit senki nem vett meg. Tele beszelte a barátom fejét. Persze ő meg nekem próbál celozgatni hogy jövő hét szülinapomra megvenne nekem. Nekem semmi bajom evvel de a német juhászok pont az ő alma nem az enyém. Szerintem rajtam keresztül akar magának meg egy kutyát. Pedig mondtam neki hogy én majd menhelyről szeretnék egy öregebb kutyust mert az öreg úgy sem kell sok eséllyel senkinek. Kijelenttem neki hogy nekem nem kell kölyök kutya és meg van sértődve. Nektek erről mi a véleményetek?

2019. dec. 7. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Az, h a párod egy önző, lusta pöc*fej, aki nemhogy kutyit, de még egy normális bnőt sem érdemel! Hány éves ez a mamlasz, 15?
2019. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Magának akarja a kutyát, amit lehet mutogatni meg néha simogatni, de a gondoskodni már nem akar róla. Az ilyen embernek plüss kutya kell, nem pedig igazi.
2019. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha úgy áll a témához, hogy kell kutya, de foglalkozni nem akar és nem is fog vele, akkor szerinted, ha gyereketek lesz...?
2019. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Gyereket légyszíves ne keverj bele kedves utolsó! Nem ilyen témában tettem fel kérdést! Mindketten felnőttek vagyunk!
2019. dec. 7. 17:48
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Jól elvagytok gyerek nélkül.
2019. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 Mi a probléma abban hogy nincs gyerekünk? :)
2019. dec. 7. 17:52
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Miért ne keverjem bele a gyereket? Kommunikálni nem vagyok képesek felnőttek módjára, a párodban semmi felelősség érzet nincs...ha nem akartok gyereket oké, de ha igen, akkor így számíts rá akkor is, mint most.
2019. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Kommunikáció 0
2019. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Metionin ***** válasza:
100%
Hívd fel a tenyésztőt és mondd meg neki hogy ne adja oda neki a kutyát mert a mostanival sem törődik és pillanatnyilag nincs kapacitásod másik kutyára. Normális tenyésztő ennek tudatában nem ad kutyát. A kedves párod pedig majd akkor intézkedjen ha bizonyította hogy felelősséget tud vállalni egy állatért, elsősorban a meglévőért. Az a kutya nem tudja, hogy az oltási könyvében ki van tulajként feltüntetve, csak azt hogy ki az aki foglalkozik vele. Persze hogy hozzád kötődik jobban, rád hallgat. Sok esze lehet a pasidnak ha ezt nem fogja fel.
2019. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
eZZel.....
2019. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!