Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mennyire gáz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire gáz a részemről?

Figyelt kérdés
Ma este kutakodtam barátnőm telefonjaban miközben ő csinálta a kaját. 1 éve vagyunk együtt. Olyan dolgokat találtam snapen ami miatt irtó ideges lettem. 2 éve még sok sráccal beszélgetett snapen, és volt köztük olyan akinek meztelen képet is küldött, illetve olyan üzeneteket hogy gyere át, meztelen vagyok. 2 éve küldte és 1.eve vagyunk együtt. Azóta azokkal a fiúkkal egyáltalán nem tartja a kapcsolatot, le se tojja őket. Soha nem csalt meg, nagyon hűséges hozzám. Tiszta szívéből szeret. Én bolond meg ilyenen idegeskedek, hogy előttem miket csinált. Mit kezdjek ezzel?

2019. dec. 7. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel semmit, de ne kutakodj a múltjába, tönkrecseszed a kapcsolatotokat. Simán repülhetnél ezért
2019. dec. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne idegeskedj, ha már teljesen lezárta akkor nem mindegy? És ne kutakodj a telefonjában, hanem bízz meg benne:)
2019. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom, nem tudtam, hogy szingliként nem szabad csinálni semmit, mert a következő párod megsértődik. Az exeire is féltékeny vagy? Ő is legyen minden nőre, akihez előtte hozzáértél valaha?
2019. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Kutakodni a telefonjában bűncselekmény! Nem baj, ha tudod!
2019. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

A kutakodás nyilván gáz.

Egyáltalán honnan tudsz róla, hogy kikkel chatelt Snap-en, meg ilyenek? Elmesélte ezt?

Amúgy miért érzed úgy, hogy nem bízhatsz benne? Mert nem bízol az 100%. Azért, mert előtted más pasikkal ismerkedett? Mert akkor magadban kéne rendet rakni,mert magadat sem becsülheted nagyra.

Vagy a kalcsolatotok alatt is adott okot, hogy ne bízz?

2019. dec. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon. A kutakodás is, de az is, hogy kiakadtál. Mit gondoltál, a barátnőd apácazárdában élt? Te talán nem kaptál tőle meztelen képeket?
2019. dec. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Csinálhattatok volna együtt kaját, de nem. Neked muszáj phasznak lenned.
2019. dec. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ. Ha ellenkezőjét állította magáról, akkor nem gáz, mert be akart csapni. Ha ezt elmondta magáról, akkor gáz.
2019. dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Az is alapból gáz, hogy ő csinálja a kaját, te meg a fa$zodat vered. Miért nem te csináltad? Te is ilyen hímsoviniszta kis g€¢¡ vagy, akinek a nő ugráljon, csináljon meg mindent?
2019. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a palid telefonján még mindig rajta van más palik meztelen képe, biztos vagy benne, hogy nem meleg???, ha te is pali vagy, akkor bocsi tárgytalan a kérdésem!
2019. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!