Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretnék gyereket nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék gyereket nőként 30 évesen sem. Ez annyira nagy probléma?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék házasodni és gyermeket szülni. Biztos még vannak egy páran így, de az utóbbi időben felmerülő randikon minden pasi (egytől-egyig) arról beszélt, hogy családot szeretne rövid időn belül. Csupán felmerül bennem, hogy ezt a hozzáállást a férfiak többsége elítéli? Vannak még olyanok, akik gyermek nélkül szeretnék leélni az életük?

2019. dec. 10. 13:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
Én sem. Nem lenne időnk arra, hogy egy harmadik személlyel foglalkozzunk egymás helyett és nem is vágyom rá, hogy hosszú egyedüllét után maximum pár évig tapasztalhatnám meg milyen szeretni és szeretve lenni. Nem tudnék betelni a társammal. F
2019. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 árokpart ***** válasza:
19%
Úristen! Egy gyereket harmadik személynek meg bőbőmasinának nevezni ez borzalom.
2019. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%
11-es, adom, ilyen pozitívan még nem tudtam megfogalmazni, miért nem kell gyerek.
2019. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
Azok után, hogy a szülés k**vára fáj, és pár évig csak bőg a gyerek, én azon csodálkozom, hogy valaki szeretne.
2019. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem ítélem el, viszont én szeretnék gyereket és családot.
2019. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%

Én is hasonlóan gondolkozom. Nem akarok gyereket, és a házasság sem vonz.

36/F

2019. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sok férfi keres ilyen nőt, de természetesen azon férfiak és nők akik szintén nem akarnak se gyereket se házasságot...mindig elkerülik egymást.


Nekem 3 kapcsolatom ért véget emiatt.


Mind a 3 nő ugyanazt mondta az elején, hogy ő bizony soha de soha nem akar gyereket...valahogy pár hónap vagy évek után ez megváltozott bennük, viszont bennem nem....

2019. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%
Üdv a klubban:). Én sem szeretnék se gyereket, se házasodást, csak egy társat:). (37F)
2019. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
71%
Én sem szeretnék gyereket, a párom sem. De! Az első pár hétben még szeretett volna, azóta gondolta meg magát és már 2 éve teljesen elutasítja a gyerektémát, mint én. Szerintem ez élethelyzetfüggő is lehet. 5 éve még én is szerettem volna, ma már nem. Szerintem ha kis időt töltesz vele (pár hét) , jobban megismered az érzéseit, akkor lehet rájöttök, hogy csak a társadalmi/szülői nyomás miatt akart gyereket, nem maga miatt. Ezért nem kéne már első randin dobni. Legalábbis nekem összejött, azóta együtt morgunk, ha idegen kölköket hallunk visítani a szomszédban. :)
2019. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó vagy. Még annyit hozzátennék,hogy a férfiak többsége nem akar gyereket, de mivel tudják, hogx a nők igen, ezért első randin előadják, hogy ők mennyire szeretnének. Tudod, rengeteg olyat hallani, hogy a nő a férfi tudta nélkül abbahagyja a fogamzásgátlót meg egyéb trükkök. Általában a férfi az,akinek nincs rá szüksége. Épp ezért első randin ezzel próbálnak megfogni, hogy ő 'jajj de mennyire szeretne gyereket'. Közben meg nem, csak téged szeretne felszedni ezzel a dumával. Próbáld meg kiugrasztani a nyulat a bokorból, hogy mondja el pontosan h miért akar gyereket. Erre már nem fog tudni őszintén válaszolni :)
2019. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!