Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagy féltékeny rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy féltékeny rá mégis? Elég fura érzés

Figyelt kérdés

a barátommal kb1,5 hete szakitottam, mert nem vagyok szerelmes belé. De Ő szeret engem még mindig, és mégis ő mondta hogy maradjunk barátok, és találkozgassunk néha, ha akarom, mert neki ugy jobb. Szóval szinte ugyanolyan jól megvagyunk egymással mint régen amikor jártunk, csak nincsen semmi jelentős. De kb 2naponta 1pici "véletlen" szájrapuszi elcsattan, mert belefordulunk egymás arcpuszijába:)

Mindegy is.

Ma dumáltunk telon, és mondta hogy leugrik a térre az egyik haverjához megbeszélni a 7végi strandolást (mert a srác szervezi, és menni akartunk, bár én sztem nem fogok, mert nem ismerek ott senkit)

Mégis tökre féltékeny vagyok, hogy nem-e csajjal találkozott...vagy ilyenek. Tökre rossz érzés, ezen agyalok.

Pedig megtehetné, mert már nem járunk.

De az elmondása szerint szeret, és nem akar helyettem senki mást, pl. holnap is talizunk, csak 1 szavamba került... de ő is mondta, h akar már látni.


2010. júl. 19. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért huzod a srácot? Akkot te is szereted ha féltékeny vagy a csajokra
2010. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdel beleszeretni.
2010. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
meg azon agyalok, hogy biztos a sráccal találkozott-e... és mivan ha egy másik csajjal ismerkedik, csak bosszúból. Komolyan még görcsbe van a hasam:S
2010. júl. 19. 21:34
 4/17 anonim ***** válasza:

Szereted te lááány:D második voltam.

16L

2010. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a hülye elméleteim miatt (remélem csak azok) már komolyan félek a holnapi talitól. Hogy mivan ha már nemkellek neki:( És talált mást:( Hogy nem is fogok tetszeni neki.
2010. júl. 19. 21:36
 6/17 anonim ***** válasza:
Most vagy szereted vagy cseszi az agyad, hogy ő már mással érzi jól magát.de az nem szerelem hanem birtoklási vágy
2010. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor megpróbálod vele újból?:D
2010. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

az utolsó előttinek lehet igaza van...

nemtudom...majd meglátom mi lesz:)

2010. júl. 19. 21:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ha megkérdezi akkor ha azt mondod újra kezditek akkor jót csinálsz
2010. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én szerintem is szerelmes vagy!

:)

2010. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!