Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagy féltékeny rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy féltékeny rá mégis? Elég fura érzés

Figyelt kérdés

a barátommal kb1,5 hete szakitottam, mert nem vagyok szerelmes belé. De Ő szeret engem még mindig, és mégis ő mondta hogy maradjunk barátok, és találkozgassunk néha, ha akarom, mert neki ugy jobb. Szóval szinte ugyanolyan jól megvagyunk egymással mint régen amikor jártunk, csak nincsen semmi jelentős. De kb 2naponta 1pici "véletlen" szájrapuszi elcsattan, mert belefordulunk egymás arcpuszijába:)

Mindegy is.

Ma dumáltunk telon, és mondta hogy leugrik a térre az egyik haverjához megbeszélni a 7végi strandolást (mert a srác szervezi, és menni akartunk, bár én sztem nem fogok, mert nem ismerek ott senkit)

Mégis tökre féltékeny vagyok, hogy nem-e csajjal találkozott...vagy ilyenek. Tökre rossz érzés, ezen agyalok.

Pedig megtehetné, mert már nem járunk.

De az elmondása szerint szeret, és nem akar helyettem senki mást, pl. holnap is talizunk, csak 1 szavamba került... de ő is mondta, h akar már látni.


2010. júl. 19. 21:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

meg ma mondta a sréc osztálytársa, hogy majd ő beszél vele, hogy lépjen túl ezen. Na olyan ideg kapott el, alig birtam lebeszélni a srácot erről.

Meg mondta a srác, hogy nyugodjak meg, majd túllép rajtam észre sem fogja venni. Nagyon rossz volt olvasni msnen ezeket.

2010. júl. 19. 21:42
 12/17 A kérdező kommentje:
szóval értitek:D
2010. júl. 19. 21:43
 13/17 anonim ***** válasza:
Érteni értem!! De miért dobtad ha szereted??
2010. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
mert nem éreztem lángolónak a dolgot, és olykor meginogtam, h biztos szeretem-e...igy inkább szakitottam
2010. júl. 19. 21:49
 15/17 anonim ***** válasza:

Amúgy hány éves vagy? Én is voltam már hasonló szituban: szakítottam a barátommal, de utána még tlálkozgattunk, meg ez az...aztán egy nap megtudtam egy közös ismerőstől h mással kezdett el járni:S Nagyon szarul esett, egyrészt mert így tudtam meg másrészt mert tudtam h már nem lehet az enyém. Aztán találkoztunk és én odaadtam neki egy levelet, amit az akkori érzéseimről írtam és mivel még mindig szeretett kibékültünk (kb 1 hét után dobta a csajt miattam). Volt még pár jó évünk utána,akkor még szerettem azért esett rosszul ez az egész, azóta már szakítottunk és most úgy gondolom már nem fájna ha mással járna...de még nincs új barátnője.

24/L

2010. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

17elmultam. ezt végigolvasva elkezdtem sirni.:(

ÉN NEM AKAROM, H Ő MÁSÉ LEGYEN:(

2010. júl. 19. 22:27
 17/17 anonim válasza:
Akkor békűlj ki vele, m még szereted sztem:)
2010. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!