Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarja is meg nem is?

Figyelt kérdés
A parommal 1eve vagyunk egyutt,még nem tervezzuk a babat de szo van rola havi szinten szinte barmibol kihozva.a parom minden honapban elejti h "tobbet eszel biztos terhes vagy" vagy "nem kered a kedvenc tead biztos terhes vagy" es kozben mosolyog es megsimagat.aztan hozza teszi h "csak az kene" ebben a honapban viszont extran sokat emlegeti.tudom h 98% h nem vagyok terhes megis kezdem magam bele elni..es megis ha az lennek nem tudom h orulne e neki vagy nem
2019. dec. 12. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszélgethetnétek néha kicsit értelemesen.
2019. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Felnőtt emberek, akik védekeznek a NEM kívánt terhesség ellen, azok azt is meg tudják beszélni, hogy szeretnék, és az akaratuk, és az élethelyzetük is megengedi!
2019. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem örülne neki, és esze ágában sincs friss kapcsolatba gyereket vállalni, felnevelni meg talán nem is tudnátok. Ezt az a férfiúi hiúság mondatja vele, hogy ő mekkora bika (lenne), ha sikerül(ne) teherbe ejtenie a Zasszonyt, főleg védekezés mellett. De ettől még lehet, hogy kézen fogva élvezet abortuszra, hogy biztos ne gondold meg magad.

Sok "férfi" viszont meggondolja magát, még tervezett terhesség esetén is, aztán lelép. A nő meg a 12. hét után néz, mint hal a szatyorban, hogy hát ő ezt nem úgy tervezte, hogy egyedül vállalja.

2019. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van h ugy erzem hogy akarja,van h inkabb azt h nem.amikor nehezebb a gyerekekkel vagy faradtabb
2019. dec. 12. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:
#4-es Ne úgy érezd!!! Kérdezd meg, hogy miért mond ilyeneket? Mik a jövőre nézve az elképzelései, és főként azt is gondold át, hogy te mit akarsz, egy év még nem biztos, hogy elég, de semmit nem mondtál a kapcsolatotokról, így nehéz megítélni külső szemlélőként.
2019. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen gyerekekkel nehezebb? Lehet, hogy inkább csak viccelődve próbálja a tudtodra adni, hogy mennyire fél, hogy úgy esel teherbe, hogy neki nem is szólsz, csak ha nem lehet már elvetetni? Sok nő próbálkozik ezzel, ezért sok férfi figyeli a terhességre utaló tüneteket, hogy időben kiszúrja, mikor még el lehet vetetni.

A férfiak nem szeretnek célozgatni, csak megmondja, hogy cicám, gyereket akarok, ne húzzunk gumit.

2019. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Parom mondta h szeretne nagyobb lakasba koltozni.most egy kicsit szukos.beszeltuk hogy en ugy tervezem hogy egy 2-3ev mulva ha o is ugy gondolja akkor johet a baba,bar ha egy picit elobb jon az sem baj.mondta h o nincs elzarkozva a baba tematol.illetve par napja eszrevettem hogy egy babas oldalt nezeget
2019. dec. 12. 17:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem van egy gyerekem es neki van egy gyereke
2019. dec. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!